Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні курси польської мови для українців

1
1 рік ago

Безкоштовні курси польської мови для Українських дітей та молодь запрошують на безкоштовні курси польської мови в Кракові. Заняття починаються за декілька днів, тож устигніть записатися!

Проєкт Kraków Wspólnie допомагає українцям

Центр польської мови у Кракові Varia в рамках реалізації проєкту Kraków Wspólnie (Краків спільно) продовжує набір на безплатні курси польської мови для дітей та молоді з України. Проєкт Kraków Wspónie організований Фондом Internationaler Bund Poland у співпраці з Управлінням освіти міста Кракова та за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Фонд Internationaler Bund Polska працює з 2004 року та є польським продовження організації Internationaler Bundes Freier Träger der Jugend-, Sozial- und Bildungsarbeit e.V., яка, у свою чергу, була заснована ще в 1949 році в Західній Німеччині. Місія Фонду полягає у всебічній підтримці, у тому числі, соціальній та професійній активізації людей, які через вік, національність чи життєві обставини потребують допомоги.

Проєкт Kraków Wspólnie охоплює багато заходів, адресованих людям, які приїхали з України, інших країн, а також мешканцям Кракова. Серед основних проєктів, які пропонуються в межах ініціативи українцям:

  • інтеграційні заходи для дітей та молоді – спілкування, мистецькі та спортивні майстер-класи, спільні оглядини різних закладів культури тощо;
  • курси польської мови для вчителів, викладачів та мультикультурних асистентів із України;
  • курси польської мови для українських школярів та студентів;
  • організація місць у дитячих садочках для дітей дошкільного віку.

 

 

 

Крім того, організатори проєкту допомагають школам та учням із додатковим обладнанням (передусім комп’ютерами та планшетами), створюють учбові коворкінги та зони відпочинку, а також допомагають українським школярам із забезпеченням шкільним приладдям. Важливо те, що уся запропонована допомога та заходи є повністю безплатними як безпосередньо для учасників, так і для опікунів. Дізнатися більше про ці та інші програми Kraków Wspónie ви можете на офіційному сайті проєкту.

Набір на безплатні курси польської мови від Центру польської мови Varia

Краківський Центр польської мови Varia є офіційним партнером проєкту Kraków Wspólnie та в межах ініціативи реалізує освітню програму, а саме безплатні курси польської мови для українців, які через повномасштабну російську агресію евакуювалися до Польщі та наразі перебувають тут у статусі європейського тимчасового захисту. Школа проводить заняття для:

  • дітей та молоді;
  • вчителів;
  • міжкультурних асистентів.

Наразі на курси запрошують записатися школярів та молодь віком від 9 до 24 років. Долучитися до освітньої програми зможуть українці, які зараз проживають у Кракові та не беруть участі в інших курсах, які фінансує ЮНІСЕФ. Набір на курси відбуватиметься на підставі порядку черговості надходження заявок. Зверніть увагу, що під час реєстрації на курси, крім основного списку, складатиметься також резервний список учасників. І, навіть якщо вам не вдасться потрапити до основного набору, у разі наявності вільних місць у навчальних групах, особи з цього списку запрошуватимуться до участі в курсі.

Як виглядатимуть безплатні заняття з польської мови для українців

Центр польської мови Varia пропонує учасникам курсів безкоштовне вивчення польської мови та культурології. Заняття проводитимуться як у стаціонарному форматі, так і онлайн. При цьому студенти забезпечуються усіма необхідними учбовими матеріалами та засобами навчання. Навчальний курс із польської мови охоплює 120 годин та передбачає теоретичні уроки й практичні заняття. Курси розпочнуться наступного тижня та триватимуть до кінця червня 2023 року.

Побачити більше: Найкращі програми-перекладачі для вашого телефону

Заняття проводитимуться на різних рівнях, тож кожен бажаючий може знайти для себе відповідну групу з аналогічним рівнем мовних знань та навичок. Варто зауважити, що заняття проводяться у невеликих групах – до 15 осіб, що дозволяє вчителю приділити увагу кожному учню.

Як записатися на безплатні курси польської мови для українців

Записатися на безплатні курси польської мови онлайн та офлайн можна на сайті Центру польської мови Varia. На сторінці проєкту поданий повний розклад доступних занять для різних вікових груп та рівнів. Тож для того, щоб записатися на курс, достатньо просто вибрати групу, яка найбільше підходить потенційному учаснику:

  • за віком – діти та молодь розділені на окремі вікові групи (9-12 років, 13-15 років, 16-19 років та 20-24 роки);
  • за форматом – чи буде студент відвідувати заняття за стаціонарною адресою чи онлайн;
  • за розкладом занять – є можливість вибрати з декількох варіантів дні та години занять.

Вибравши групу, вам доведеться заповнити онлайн-анкету, вказавши в ній ім’я, рік народження та стать дитини, назву краківської школи/вищого навчального закладу, в якому учасник навчається як учень/студент(за наявності), ім’я та контактні дані опікуна. Зверніть увагу, що курс польської мови для учнів 13-15 років передбачає підготовку для восьмикласників до випускних іспитів, які очікують на учнів після закінчення польського 8-го класу. А учасникам курсів польської вікової групи 16-19 років буде запропонована підготовча програма до вступу у вищі навчальні заклади Польщі. Отримати доступ до вибору групи та реєстраційної анкети можна за посиланням.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *