Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Зміна умов перевезення тварин до Польші

1
1 рік ago

Зміна умов перевезення тварин до Польші: спрощені правила провозу домашніх тварин з України до Польщі скасовано з 27.03.2023 року.

Скасовуються спрощені умови для некомерційного переміщення домашніх тварин (собак, котів, тхорів) з території України до Республіки Польща.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, відповідно до офіційної інформації компетентного органу Республіки Польща, зміна умов перевезення тварин до Польші з 27.03.2023 року тепер не є простою.

Умови переміщення після змін:

Відтепер умови переміщення відповідатимуть загальним критеріям законодавства Європейського Союзу враховуючи особливості визначені Регламентом (ЄС) № 576/2013, серед яких:

  •  тварина має бути ідентифікована за допомогою мікрочіпа (транспондера) або чіткого для прочитання татуювання, нанесеного до 03.07.2011 року;
  •  тварина повинна мати дійсне щеплення проти сказу (дата вакцинації не повинна передувати даті нанесення транспондера чи татуювання або даті зчитування транспондера чи татуювання, зазначених у відповідному розділі ідентифікаційного документа; ревакцинація повинна вважатися первинною вакцинацією, якщо вона не була проведена протягом терміну дії попередньої вакцинації);
  •  має бути проведено поточне серологічне дослідження на визначення титру антитіл до сказу (рівень нейтралізуючих антитіл до вірусу сказу в сироватці крові, що дорівнює або перевищує 0,5 МО/мл);
  •  тварина повинна мати погоджену форму Сертифікату здоров’я тварин для некомерційного переміщення до держав-членів ЄС.

Тимчасово до окремого скасування, за умов наявності відповідного результату дослідження не вимагатиметься період очікування три місяці з моменту забору крові для проведення серологічного дослідження на визначення титру антитіл до сказу до дати некомерційного переміщення.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Війна в Україні та порятунок тварин

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну було скасовано будь-які обмеження на вивезення домашніх тварин в інші країни. Задля порятунку тварин від війни, господарям надали можливість вивозити улюбленців без документів, мікрочипів та навіть відповідних щеплень.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

  1. […] 18 років піклується про здоров’я та благополуччя домашніх тварин.  Проєкт реалізується в рамках підтримки громадян України, які, незважаючи на складні умови під час війни, продовжують піклуватися про своїх домашніх улюбленців. Головною метою програми є надання допомоги тим, хто її потребує, але не має можливості відвідати ветеринарну клініку. Скористатися ветеринарною допомогою онлайн можуть як ті українці, котрі піклуються про своїх чи бездомних тварин на території України, так і власники, які виїхали зі своїми улюбленцями за кордон. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *