Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Diakonie Katastrophenhilfe надає допомогу українцям

4
1 рік ago

Організація Diakonie Katastrophenhilfe знову готова підтримувати українців. Якщо ви ще не отримували фінансову допомогу від DKH, IFRC, UNHCR та будь-яких інших організацій ви можете подати заявку на участь у грошовій програмі. Розповідаємо як доєднатися до участі у програмі.

Diakonie Katastrophenhilfe надає допомогу українцям: хто може взяти участь?

Подати заявку на участь у грошовій допомозі від Diakonie Katastrophenhilfe можуть:

 1. Особи, які прибули до Польщі з території України після 24 лютого 2022, незалежно від національності;
 2. Особи, які оформили у Польщі тимчасовий захист та отримали номер PESEL-UKR або отримали у Польщі міжнародний захист.
 3. Особи, які не отримували грошової допомоги від інших благодійних організацій, наприклад, фінансову допомогу від ООН тощо.
 4. Економічно вразливі особи (не мають постійного джерела доходу);

У зв’язку з тим, що програма має обмежені ресурси та велику кількість бажаючих, організатори будуть підтримувати найбільш вразливі категорії. Тому подання заявки не гарантує, що ви отримаєте фінансову допомогу. Остаточне рішення буде прийматися організаторами після детального вивчення вашої анкети та розгляду вашої справи.

Diakonie Katastrophenhilfe надає допомогу українцям – в яких містах можна отримати?

Центри для перевірки заявок на отримання грошової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe будуть відкриті з 23 березня 2023 року. Раніше цього терміну зустрічі призначатися не будуть. Центри будуть знаходитися у таких польських містах:

 • Вроцлав;
 • Каліш;
 • Кошалін;
 • Люблін;
 • Сувалкі;
 • Піш;
 • Чешин;
 • Дзялдово;
 • Мронгово;
 • Нідзіца;
 • Свідниця;
 • Валбжих;
 • Венгрув.

Саме в цих містах можна буде пройти співбесіду на отримання грошової допомоги. Тож навіть якщо ви не проживаєте у вищезазначених містах але хочете отримати грошову допомогу, ви можете обрати пункт, який знаходиться найближче до вас.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як подати заявку на отримання грошової допомоги від Diakonie Katastrophenhilfe

Для того, щоб подати заявку на отримання грошової допомоги, потрібно виконати такі кроки:

 1. Записатися на прийом до найближчого до вас центру. Для цього потрібно натиснути на кнопку Назначити зустріч.
 2. Прийти до центру у назначену дату та час для перевірки даних. Ставтеся до цього кроку максимально відповідально, адже через велику кількість бажаючих у вас може не бути можливості записатися на зустріч знову.
 3. У центрі вам потрібно буде отримати спеціальний контрольний код. Для цього потрібно буде пред’явити документ, що посвідчує вашу особу.
 4. За допомогою цього коду ви зможете відстежувати статус заявки та подати заявку онлайн за допомогою кнопки Почати заявку.

Під час запису на зустріч вам потрібно буде вказати такі дані:

 • Ім’я та прізвище головного члену родини;
 • Польський номер телефону з кодом країни;
 • Польський номер телефону без коду країни;
 • Дату народження голови родини;
 • Чи проживає ваша родина у Польщі;
 • Чи отримувала ваша родина фінансову допомогу від інших благодійних організацій;
 • Чи всі члени вашої родини прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року.

Запис відбувається онлайн на сайті https://www.sontse.org/. Якщо ви маєте інвалідність або стан здоров’я, який не дозволяє вам прийти на зустріч у Центр, потрібно подзвонити за номером 800 000 232.

Зверніть увагу, що під час зустрічі вам потрібно буде надати підтвердження, що ви прибули на територію Польщі з України, починаючи з 24 лютого 2022 року. Це має бути документ, який посвідчує особу й у якому стоїть штамп про перетин кордону. Під час візиту до Центру кожен член родини має бути присутнім особисто.

Побачити більше: Скільки коштує оренда житла в Польщі

Ті, кого оберуть для участь у допомозі від Diakonie Katastrophenhilfe, будуть отримувати 710 злотих для голови родини та 610 злотих для кожного наступного члену родини. Грошова допомога буде виплачуватися упродовж трьох місяців.

Яка мета грошової допомоги від організації Diakonie Katastrophenhilfe

Diakonie Katastrophenhilfe — німецька гуманітарна організація, заснована в 1954 році. Протягом багатьох років вона допомагає людям, які стали жертвами війни, стихійного лиха чи опинилися у скрутному становищі. Щоб підтримати українців, які прибули до Польщі, рятуючись від війни Diakonie Katastrophenhife запровадила програму фінансової допомоги.

Головна ціль надання грошової допомоги – зменшити вразливість біженців, які прибули з України до Польщі, у зв’язку з початком російської агресії. Перша фаза грошової допомоги була завершена у січні 2023 року. Завдяки Diakonie Katastrophenhilfe допомогу отримали 7287 сімей біженців. Планується, що під час другої фази, яка розпочнеться з 23 березня 2023 року, допомогу отримають ще 2500 сімей.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

4 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *