Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні квитки для дітей до 14 років у Німеччині

1
1 рік ago

Як отримати безплатний залізничний квиток для дітей до 14 років в Німеччині? Які ще знижки пропонує залізничний гігант Deutsche Bahn? Що таке Bahn Card в Німеччині? На ці актуальні питання ми підготували відповіді.

Німецька залізниця Deutsche Bahn – один з наймасовіших транспортних перевізників ФРН. Особливо вона стає популярною в період дитячих шкільних канікул та для любителів активного відпочинку, тим більше лютий насичений різними подіями.

Безкоштовні залізничні квитки для дітей до 14 років у Німеччині

Для планування власної подорожі можна використати безліч мобільних додатків та обрати оптимальний маршрут. Кожна родина має розрахувати свій бюджет витрат та зробити власний відпочинок незабутнім. В таких випадках німецький залізничний оператор надає дітям можливість безплатного проїзду залізницею або зі знижкою в 50%, при цьому буде враховано вік дитини та тип супроводу. Тепер про все більш детальною.

Німецькі залізничники для незабутнього дитинства дають можливість дітям більше подорожувати та вивчати навколишній світ. Тому в залежності від віку поділяють на декілька категорій, саме від цього залежить ціна на квитки:

 • Діти у віці до шести років можуть користуватися залізницею Deutsche Bahn безплатно, для дитини не потрібно купувати окремий квиток, але дорослий при купівлі квитка мають вказати дані дитини.
 • Діти у віці до 14 років включно також можуть користуватися залізницею безплатно, але є умова: дитину має супроводжувати особа не молодша за 15 років. З одним супроводжувальним дорослим можуть їхати до 4 дітей – усі їхні дані необхідно внести при купівлі квитка.

Важливо: якщо дитина у віці до 14 років подорожує самостійно, то має купити квиток та сплатити 50% від його вартості.

 • Неповнолітні у віці від 15 років мають купувати квиток на потяг за повну вартість.

У Німеччині змінили вартість проїзду у громадському транспорті. Починаючи з літа 2022 року українці користувалися пільговим квитком за 9 євро та могли їздити на всіх видах впродовж місяця. Такі проїзні документи були активними та діяли до кінця вересня. З 1 січня 2023 року Німеччина встановила нову єдину вартість квитка – 49 євро. Також в Берліні для українців за наявності Berliner Pass його вартість становить 28,50 євро. Такий квиток буде дійсним протягом місяця, й пасажири мають можливість скасувати підписку на проїзд в будь-який момент. Такі квитки діють на весь громадський транспорт, окрім високошвидкісних поїздів IC, ICE.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням
Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL
Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Що таке карта Bahn Card в Німеччині?

В Німеччині для дітей віком від 6 до 18 років можна придбати спеціальну проїзну карту BahnCard25, яка коштує 9,5 євро і дає знижку 25% на всі міжміські перевезення в економкласі. Карта є багаторазовою та буде діяти до того часу, поки власнику не виповниться 19 років. У ФРН на залізничні квитки Deutsche Bahn, для тих хто часто користується залізницею буде вигідно придбати дисконтні картки. Для отримання знижки треба придбати карту BahnCard. В залежності від знижок розрізняють три види карт: 25%, 50% і навіть 100%. При купівлі такої карти можна користуватися залізницею зі знижкою протягом року.

За зовнішнім виглядом карта BahnCard дуже подібна до банківської з чіпом усередині, де є інформація про власника. Її треба пред’являти купуючи квитки, або використовувати номер для покупок онлайн. Для зручної подорожі треба пред’являти її в потязі разом з проїзними документами та паспортом, також є можливість завантажити DB Navigator.

З Deutsche Bahn працюють компанії-партнери, в яких теж можна використати BahnCard:

 • регіональні автобусні та залізничні перевізники;
 • дочірні підприємства Deutsche Bahn – автобуси IC Bus, також на оренду автомобілів і велосипедів;
 • 50% знижка на паркування в привокзальних паркінгах;
 • мережа готелів;
 • онлайн-магазини;
 • Commerzbank можна використовувати BahnCard, як кредитну карту;
 • страхова компанія DEVK дає знижку в 10% на страхування автомобілів в Німеччині.

Також діє бонусна програма при купівлі та оплаті послуг партнерів за кожен витрачений євро дається 1 пункт. За обіг на кредитці – ще 1 пункт на додачу за кожні 5 євро.

BahnCard з 25% знижкою коштує 62 євро на рік на поїздку другим класом і 125 євро на перший, що дає можливість на чверть знизити ціни квитків. Якщо порахувати, то 90% пасажирів, які постійно використовують для мандрівок перший клас можуть зекономити понад 248 євро на рік.

BahnCard 25 також дає знижку і на квитки які уже підпали під акційні пропозиції. Охочі подорожувати Європою на потягах отримують можливість робити це набагато дешевше. Наприклад, квиток від Гайдельберга до Берліна – відстань 630 кілометрів – за акцією і з BahnCard обійдеться в 52 євро проти стандартних 130 євро.

Безкоштовні квитки для дітей до 14 років у Німеччині – актуальні ціни BahnCard в 2023 році

Огляд поточних чинних цін на BahnCard, які діють з 10 грудня 2022 року:

 • Зразок BahnCard 25: 2-й клас 17,90 євро,1-й клас 36,90 євро;
 • BahnCard 25: 2 клас 59,90 євро, 1 клас 121 євро;
 • Моя BahnCard 25: 2-й клас 36,90 євро, 1-й клас 77,90 євро;
 • Senior BahnCard 25: 2-й клас 38,90 євро, 1-й клас 77,90 євро;
 • Зразок BahnCard 50: 2-й клас 72,90 євро, 1-й клас 146 євр;
 • BahnCard 50: 2-й клас 244 євро, 1-й клас 492 євро;
 • Моя BahnCard 50: 2-й клас 69,90 євро, 1-й клас 241 євро;
 • Senior BahnCard 50: 2 клас 122 євро, 1 клас 241 євро;
 • Зразок BahnCard 100: 2-й клас 1295 євро, 1-й клас 2339 євро;
 • BahnCard 100: 2-й клас 4339 євро, 1-й клас 7356 євро;
 • Молодіжна BahnCard: 12 євро.

Карта CityTicket

Карта включає CityTicket – це денний квиток для 128 німецьких міст. Він дає право на безплатне користування громадським транспортом в містах відправлення і прибуття. Є активним при довжині маршруту понад 100 кілометрів. Наприклад, при виїзді з Гамбурга до Мюнхена CityTicket дає можливість безплатного проїзду в обох містах у день подорожі.

Таким чином, німецька залізниця розробляє всі можливі варіанти як для комфорту, так і для бюджетної подорожі, адже сьогодення вимагає як екологічності, так і безпечності транспортних перевезень.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *