Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як продовжити тимчасовий захист в Ірландії

2
12 місяців ago

Як продовжити тимчасовий захист в Ірландії: уряд офіційно продовжив термін дії тимчасового захисту для українців до березня 2024 року. Дізнайтеся детальніше, як продовжити притулок та легальне перебування в країні.

 

З початку повномасштабної війни Ірландія надала захист 75 тисячам українців. Наразі в країні гостро постало питання розміщення біженців, однак уряд все ж таки прийняв рішення продовжити тимчасовий захист і допомогу для громадян України.

Як продовжити тимчасовий захист в Ірландії – на який термін Ірландія продовжила дію захисту для українців?

Як повідомив міністр юстиції Ірландії Саймон Гарріс, дозвіл на тимчасове проживання продовжать до 4 березня 2024 року.

Звертатися до установ не потрібно – дозвіл оновиться автоматично. За потреби ви можете завантажити оновлений документ на сайті Міграційної служби Ірландії.

«Уряд Ірландії та наші колеги по всій Європі продовжують рішуче підтримувати український уряд та його народ. Прихильність європейській солідарності зараз очевидна, як ніколи, і відображена в нещодавньому рішенні Комісії ЄС продовжити тимчасовий захист до березня 2024 року», – заявив чиновник.

Ірландія розглядає варіанти перебування українських біженців у країні після закінчення війни

Уряд країни наразі працює над варіантами перебування українців на території Ірландії після закінчення війни та полегшення їм отримання дозволу на проживання та громадянства.

Також уряд готується до подвоєння числа біженців з України та до того, що багато хто захоче залишитися в Ірландії жити.

Міністр з питань інтеграції Ірландії Джо О’Брайєн заявив, що для десятків тисяч українців має бути відкритий шлях до постійного перебування, щоб вони могли подати заяву на отримання громадянства чи посвідки на проживання.

Зокрема Міністерство юстиції розглядає варіанти надання українцям статусу на строк до п’яти років, після чого вони можуть подати заяву на набуття громадянства.

На думку міністра, значна частина українців в Ірландії вирішать залишитись там надовго. Чиновник зазначив, що урядові відомства мають планувати таку саму кількість людей з України, як і 2022 року.

Державі доведеться придбати багато об’єктів нерухомості, щоб у найближчі місяці розмістити людей, які шукають захисту, та зменшити залежність їхнього розміщення готелів.

 

Соціальна та фінансова допомога для українців в Ірландії

Додатково Ірландія підтримує біженців з України соціальними пільгами.

Зокрема кожен переселенець може оформити соціальну виплату як для дорослих, так і для дітей від Департаменту соціальної підтримки (DSP).

Ще цікава інформація: Пошук житла в Ірландії

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші