Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Дітей зобов’яжуть ходити до польських шкіл

0
11 місяців ago

Дітей зобов’яжуть ходити до польських шкіл. У Польщі можуть запровадити обов’язкове відвідування шкіл для українських дітей-біженців. Деталі в нашому матеріалі

 

Це стосується дітей, які навчаються дистанційно, якщо війна триватиме, поінформував міністр освіти й науки Польщі Пшемислав Чарнек.

 

У школах країни навчаються приблизно 187 тисяч українських дітей. За підрахунками, ще 200-300 тисяч дітей із України навчаються дистанційно в українських школах і залишаються поза польською системою освіти.

“Якщо така ситуація триває два, три місяці чи п’ять, то вона не змінить багато, однак якщо так продовжуватиметься й далі, ми мусимо запровадити певний механізм навчання, навіть якщо ці діти не виявлятимуть бажання відвідувати школи в Польщі”, – зауважив міністр.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці в Польщі можуть отримати 710 злотих

Проблему освіти українських біженців міністр вже обговорював із представниками ООН. Він прогнозує, що, можливо, знадобиться підтримка міжнародних організацій, щоб залучити українських дітей до процесу освіти в Польщі.

Ймовірною датою запровадження шкільного обов’язку для учнів-біженців міністр назвав 1 вересня 2023 року.

На сьогоднішній день діти, які дистанційно навчаються у школах в системі освіти України, не підлягають обов’язковій дошкільній підготовці та шкільній освіті за польським законодавством.

Більшість українців, які через широкомасштабну війну виїхали до Польщі, хочуть повернутися в Україну. Здобутий за кордоном досвід планують використати під час відбудови рідної країни, заявив посол України в Польщі Василь Зварич.

 

У Польщі підрахували витрати на українських біженців та їхній вклад в економіку за останні 10 місяців. Дійшли висновку, що українці позитивно вплинули на Польщу.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші