Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні курси та стипендія в Ірландії

1
11 місяців ago

Безкоштовні курси та стипендія в Ірландії: країна надає українським біженцям безкоштовне навчання. Деталі в нашій статті

 

Уряд Ірландії на засіданні 17 серпня затвердив нову програму допомоги українським біженцям –  безкоштовне навчання на курсах та виплату стипендії.

У 2022/2023 навчальному році українці, які проживають в Ірландії та отримали статус біженця можуть взяти участь у програмі. Міністр освіти, професійних навичок, інновацій та наукових досліджень Ірландії Саймон Харріс заявив, що наразі в Ірландії мешкає 45 0000 українців, всі вони намагаються активно приймати участь у житті країни, тому уряд вирішив надати їм можливість отримати освіту та в подальшому роботу.

Цікава інформація: Подорож і прибуття в Ірландію

Згідно програми Post Leaving Certificate Courses будь-яка особа може отримати доступ до курсів сертифікації. Навчання проводиться з різних дисциплін: сільське господарство, лісове господарство, рибальство, ветеринарна освіта та інше. З вересня для біженців курси стануть безкоштовними. Також для студентів передбачена стипендія. Загальна її сума становить  6115 євро, виплачувати ці гроші будуть протягом року, щомісячно.

Також раніше влада Ірландії наголошувала, що система освіти країни може прийняти 41 000 студентів-біженців з України. В школах країни виділили близько 25 000 місць для українських дітей.

Дізнайтеся, як продовжити тимчасовий захист в Ірландії

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші