Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина запустила програму з відновлення України

1
1 рік ago

Німеччина запустила програму з відновлення України –  проєкт “Платформа відновлення України” для німецьких компаній, зацікавлених в участі у цьому процесі.

Платформа відновлення України – це пропозиція Федерального уряду для неурядових організацій, що базуються в Німеччині, які хотіли б брати участь у відновленні України, зацікавлені в обміні ідеями з однодумцями або шукають партнерів для співпраці. Платформа також доступна українським і міжнародним партнерам”, – повідомляється на сайті платформи.

Корисна інформація: Акції в магазинах Німеччини від 27 березня 2023 року

На цьому ресурсі буде представлено інформацію про можливості участі у відновленні, про фінансування та заплановані заходи. Водночас наголошується, що проєкт не здійснює фінансової підтримки, не об’єднує і не узгоджує пропозиції допомоги або пожертвувань.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Німеччина запустила програму з відновлення України – для чого?

“Платформа відновлення пропонує можливості для нетворкінгу на європейському рівні, обміну найкращими практиками та контактами. Інвестування в Україну – значить робити внесок в об’єднану Європу”, – прокоментував створення ресурсу посол України у ФРН Олексій Макеєв, слова якого наведено в повідомленні.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *