Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Мобільний застосунок для українців I`m Ukrainian

1
1 рік ago

I`m Ukrainian – мобільний застосунок для українців, які вимушено проживають в інших країнах. Тепер підтвердження громадянства доступно через Дію.

Кожна країна, яка підтримала Україну в цій страшній війни та прийняла українських громадян робить все можливо для нашої адаптації. Та більшість з українців думками та серцем на рідній землі. Українські організації не стоять осторонь та постійно впроваджують нові програми для наших співвітчизників за кордоном. Один з них – мобільний застосунок, який обʼєднує інформує та допомагає.

Як пройти реєстрацію через Дію

Знайти український додаток можна через AppleStore або PlayMarket. Після завантаження потрібно пройти верифікацію. Ввести свій імеїл. Одним із запропонованих варіантів буде – підтвердити дані через Дію. Дія, в свою чергу, ніякої конфіденційної інформації користувача не передає, а тільки підтверджує громадянство.

Завантажуйте, та насолоджуйтесь українським спілкуванням та підтримкою.

I`m Ukrainian застосунок в телефоні

Більше мільйона українців були вимушені покинути рідні міста через російську агресію проти України. Жінки з дітьми, люди похилого віку евакуювалися вже майже рік тому. Хтось не витримав такої довгої розлуки з рідним домом і близькими людьми та повернувся додому. Комусь просто немає куди повертатись. Громадяни України швидко адаптувалися в новій країні, навіть не володіючи на достатньому рівні мовою. Та все ж відчувають страшенну тугу за своїм українським, рідним домом.

Товариство дослідників України у співробітництві з Smart Apps Lithuania, Epam й Intellias розробили мобільний додаток – I’m Ukrainian Mobile app. Цей додаток допомагає знайти своїх, отримати допомогу та не почувати себе самотнім в чужій країні. Триматись один одного, згуртуватися, допомагати собі і тим, хто опинився поруч. А головне – популяризувати українське в світі, боротися із злом, яке прийшло на нашу землю та підтримувати тих, хто наразі захищає Україну

Чим корисний застосунок I`m Ukrainian для українців за кордоном?

Кожна людина має свої потреби. Та зараз все змішалося і у всіх тільки одне бажання: щоб закінчилася війна і кожен зміг повернутися в свій дім. Громадяни України, які тимчасово проживають в інших державах через військову агресію зі сторони росії мають синдром того, хто вижив, знаходяться в підвішеному стані, не можуть почувати себе спокійно, навіть, знаходячись в іншій країні. Через велику кількість запитів щодо налагодження спілкування між українцями, які опинились за кордоном, обʼєднання тих, у кого є в цьому потреба – був створений цей додаток I`m Ukrainian.

Застосунок має різноманітну пізнавальну та корисну інформацію для українців за кордоном. Для більш зручного користування контент поділений на розділи:

 • культурні події;
 • зустрічі українців;
 • мітапи (неформальні зустрічі);
 • український бізнес;
 • допомога та підтримка;
 • корисна інфа онлайн.

Кожен розділ має цікаву та просту подачу інформації, де кожен знайде те, чим цікавиться.

Події в культурній сфері з українцями та для них

В категорії «Культурні події» оновлюється інформація у сфері культури різних країн за участю українців. Концерти українських артистів, інші культурні заходи із участю вітчизняних виконавців, які відбуваються в країні, де зараз проживають громадяни України.

Якщо захід платний, то в додатку можна перейти на сайт для купівлі квитка або для уточнення іншої додаткової інформації.

Опція «Корисний онлайн» допоможе отримати інформацію про різні культурні заходи, курси, виставки, які проходять онлайн. Великий плюс таких зустрічей в тому, що приєднатися можна з будь-якої точки світу.

Мітапи для української спільноти

В застосунку є категорія «Мітап» – зустрічі. В ній постійно оновлюється інформація про анонсування нових неформальних зустрічей для українців. Обрати мітап можно за містом, де ви наразі перебуваєте. Можна не тільки приймати участь у вже анонсованій зустрічі, але й організовувати самому. Бувають ситуації, коли просто немає з ким піти на каву або прогулянку у вихідний день.

Додаток I`m Ukrainian дозволяє створювати власні міні-групи. Можна також доєднатися до тих, які вже є в мобільному застосунку. Це можуть буть групи, які утворились за місцем проживанням або за професією чи спільними інтересами. Кожна спільнота має можливість надавати інформацію про власні події, зустрічі, надавати відповіді на питання тощо.

Український бізнес в інших державах

Спеціально створений розділ про бізнес українців та для українців. Тут можна знайти інформацію про різні послуги та сервіси, які надають українців у місті вашого проживання. Це можуть бути кавʼярні, ресторани, салони краси, барбер-шопи, магазини, мийки та багато іншого. Ці закладі найчастіше відкрито саме громадянами україни або тут можуть надаватися спеціальні знижки для українців, можна почути рідну мову тощо.

Якщо ви маєте бізнес у Німеччині, то також можете зареєструвати свою фірму в додатку. Розказати про неї та чекати на нових клієнтів.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Допомога для українців, де б вони не були

Окрім багатьох цікавих напрямків, які можна знайти в мобільному додатку для українців, тут також можна інформаційну допомогу. У застосунку є перелік сервісів, які допомагають та підтримують вимушених переселенців з України. Там можна знайти відповіді на такі запити, як:
пошук роботи, освітній заклад для дитини, професійні курси різних напрямків, психологічну підтримку та інше.

На які країни розрахований додаток

Мобільний застосунок I`m Ukrainian охоплює такі країни:

 • Німеччину,
 • Польщу
 • Румунію,
 • Італію,
 • Іспанію,
 • Австрію,
 • Швейцарію,
 • Чехію
 • Великбоританію,
 • США,
 • Канаду.

Найближчим часом розробники мобільного додатка планують розширити територію охоплення і додати Грузію та Туреччину.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *