Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як отримати громадянство в Ірландії

1
1 рік ago

Як отримати громадянство в Ірландії за 5 років? Міністерство Юстиції Ірландії розглядає питання щодо можливості надання спрощених умов для набуття українцями громадянства Ірландії.

Наразі передбачається, що однією з умов для набуття громадянства українськими біженцями буде факт їхнього проживання в Ірландії протягом п’яти років.

Передбачається, що після цього громадяни України зможуть подати заяву на отримання громадянства чи посвідки на проживання.

В даний час ті, хто тікає від війни, класифікуються як одержувачі тимчасового захисту згідно з угодою ЄС. Це дозволяє їм жити, працювати та отримувати пільги в рамках угоди. Нещодавно цей статус було продовжено для українців до кінця березня 2024 року.

За цим посиланням ви зможете прочитати умови для подання заявки на отримання громадянства Ірландії українською мовою: більше тут

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Однак, цей офіційний сайт ще не має інформації для українських біженців безпосередньо. Потрібно мати на увазі, що ті, хто не планує повертатись в Україну мають розуміти, що їх поведінка зараз буде впливати на отримання громадянства через N років, в залежності від того, який закон буде прийнято.

Редакція нашого сайту регулярно слідкує за всіма оновленнями. Як тільки ми отримаємо достовірну інформацію про правила та вимоги для набуття громадянства Ірландії, ми повідомимо про це нашим читачам.

Читайте також: В ірландських школах з’явиться українська мова

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *