Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Де в Польщі є віділення Нової Пошти

0
1 рік ago

Український поштовий оператор Нова Пошта продовжує відкривати свої відділення у Польщі. Більш того, відтепер максимальну вагу посилки збільшено. Дізнайтеся детальніше!

Нові відділення Нової пошти в Польщі та послуга кур’єрської доставки

Нова пошта продовжує розширювати свою діяльність у Польщі. Відділення цього поштового оператору є вже у 18 містах Польщі. Нещодавно нові відділення з’явилися у:

 1. Краків. Тут запрацювали одразу два нових відділення: ul. Balicka 214 – вантажне та на ul. Malborska 35.
 2. Білосток – ul. Kaczorowskiego 14.
 3. Бидгощ – ul. Karola Szajnochy 3 – вантажне.
 4. Кельце – ul. Gabrieli Zapolskiej 9.
 5. Єленя Гура – ul. Powstańców Śląskich 12B – вантажне.
 6. Гожув-Великопольський – ul. Mała 5.
 7. Щецин – plac Żołnierza Polskiego 5.
 8. Ополе – ul. Budowlanych 50.

Більш того, відтепер є можливість замовити кур’єрську доставку. А це означає, що клієнтам зовсім непотрібно їхати у відділення, щоб отримати свою посилку. Скористатися послугами кур’єру можна навіть у тих містах, де ще немає відділень Нової Пошти. Вартість послуги становить 5 злотих.

Для того, щоб замовити доставку за адресою, потрібно:

 1. Заповнити заявку на сайті.
 2. Одразу оплати замовлення на сайті.
 3. Запакувати посилку.

Кур’єр не буде перевіряти вміст посилки, але якщо митна служба виявить порушення, то посилку повернуть відправнику. Тож стежте за тим, щоб не класти у посилку заборонені товари й речі. Кур’єрська доставка працює з 8 до 17, з понеділка по п’ятницю.

Мобільний додаток від Нової Пошти

Для того, щоб полегшити процес оформлення відправлень, Нова Пошта запустила мобільний додаток у Польщі. Застосунок подібний до українського. У ньому можна відстежити посилку, оформити накладну та переглянути історію відправлень. Крім того, за допомогою додатку можна ще побудувати маршрут у найближче відділення.

Додаток вже доступний до завантаження. Його можна завантажити у Google Play та App Store. У додатку доступна українська мова, тож проблем з користуванням точно не виникне.

Акція від Нової пошти

«Нова пошта» у Польщі проводить акцію, у межах якої пропонує 30% знижки на кожне відправлення з України до Польщі, а також до Молдови та Литви. Акція діє з 27 березня по 16 квітня включно. Для того, щоб узяти участь у акції, не потрібно виконувати якихось складних умов. Достатньо просто підготувати посилку в Україну та оформити її.

Відкрилося друге вантажне відділення Нова пошта в Польщі

10 січня 2023 року популярний український поштовий оператор «Нова пошта», який працює в Європі під брендом Nova Post, повідомив про відкриття в Польщі свого першого вантажного відділення. Вантажне відділення 01/1 знаходиться у Варшаві за адресою: Jana Olbrachta, 94. А нещодавна у Польщі відкрилося друге вантажне відділення Nova Post. Воно розташоване в Głogów Małopolski (Глогув Малопольські)і знаходиться за адресою Strefowa 5.

Як повідомляється на сайті компанії, відтепер українці можуть відправляти до України та отримувати в Польщі не тільки документи та невеликі посилки, а й важкі відправлення вагою до 1000 кг, у тому числі:

 • великі валізи з особистими речами;
 • великогабаритну техніку у фабричному пакуванні.

Із відкриттям вантажних відділень Nova Post у Польщі українці можуть без мита та податку на розмитнення відправити до України навіть найгабаритніші нові генератори, акумулятори, зарядні станції, замовивши доставку до обраного вантажного відділення «Нова пошта» в Україні або ж на адресу отримувача. Вантажні відділення Nova Post працюють щодня з 8:00 до 20:00 з понеділка по п’ятницю та з 9:00 до 18:00 у суботу та неділю. Строк доставки габаритних вантажів такий самий, як і для звичайних посилок − від 5 днів.

Адреси інших відділень Nova Post у Польщі

На сьогодні «Нова Пошта» має вже 17 відділень (окрім нового вантажного) та забезпечує поштовий зв’язок із семи польськими містами в різних регіонах Польщі. Відділення «Нової пошти» в Польщі знаходяться за адресами:

Нова пошта у Варшаві

04/2 – Męcińska 18

01/3 – Kaliny Jędrusik 9

01/4 – gen. Józefa Zajączka 11

02/6 − Janka Muzykanta, 60

03/5 – Stefana Okrzei 18

Нова пошта у Лодзі:

93/1 − Aleja Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza, 49

Нова пошта у Любліні:

20/1 – Kameralna 1

20/2 − Tomasza Zana 39

Нова пошта у Вроцлаві:

50/1 – Trzebnicka 50/1А

53/2 − Zwycięska 25

Нова пошта у Гданську:

80/1 – Franciszka Rakoczego, 30/U7

80/2 − Gen. Augusta Emila Fieldorfa, 2

Нова пошта у Познані:

61/1 – Garbary 95

60/2 − Promienista 87

Нова пошта у Жешуві

35/1 – aleja Józefa Piłsudskiego 34

Нова пошта у Краківі

30/1 – Kamienna 19В

30/2 – Lipska 4

Нова пошта у Катовіце 

40/2 – Jana III Sobieskiego, 11

Нова пошта в Ченстохові

42/2 ul. Mikołaja Kopernika 10/12

Усі ці відділення «Нова пошта» в Польщі приймають посилки до 30 кг, за виключенням відділення у Варшаві 01/4 (gen. Józefa Zajączka 11), де працюють з посилками вагою до 50 кг. При цьому всі відділення без винятків працюють за єдиним графіком: з понеділка по п’ятницю обслуговують клієнтів з 8:00-20:00, в суботу та неділю – 9:00-18:00. У пунктах обслуговування оператора можна відправити додому та отримати з України посилку з особистим одягом, харчовими продуктами та технікою. Також можна без мита та податку на розмитнення на особисту адресу або на будь-яке робоче відділення «Нова пошта» в Україні відправити генератори, акумулятори й зарядні станції вагою до 30 кг у фабричному пакуванні. Сплатити за послуги у відділенням доступно за допомогою картки, безконтактного платежу або готівки.

Заплановане подальше розширення поштової мережі по польських й інших європейських містах. Так, у найближчий час планується відкривати нові відділення у містах, де вже працюють відділення оператора, а також розпочати роботу в Катовіце.

Як відправити посилку з Новою поштою з Польщі в Україну

Тарифи «Нової пошти» на посилки з Польщі в Україну та сроки доставки відправлень

На сьогодні тарифи на відправлення з Польщі в Україну виглядають так:

 • відправлення малої посилки (найбільший бік поштової упаковки до 40 см) – 45 злотих;
 • середньої (найбільший бік поштової упаковки до 60 см) – 60 злотих;
 • великої (найбільший бік поштової посилки до 120 см) – 80 злотих.

Ці тарифи актуальні для посилок, які висилаються між поштовими відділеннями оператора або на поштомат. При замовленні кур’єрської адресної доставки відправлення з Польщі до України до кожного тарифу додається ще 5 злотих. Якщо задекларована вартість відправлення перевищує 200 злотих, за пересилку береться додаткова оплата в розмірі 0,5% від суми фактичної вартості відправлення. За бажанням у відділеннях можна придбати коробку для посилки: маленька (довжина до 40 см) коштуватиме 4 злотих, середня (довжина до 60 см) – 7 злотих, а велика (довжина до 120 см) – 10 злотих.

Орієнтовний термін доставки − до 5 робочих днів. Розрахуватися за доставку можна готівкою або банківською карткою через через POS-термінал. Зверніть увагу, зберігання відправлення у відділенні впродовж 7 днів включено до тарифу відправки. Тим не менш, якщо цей термін буде перевищено, за кожен прострочений день потрібно буде сплатити додатково від 2 до 4 злотих, в залежності від розміру посилки. Звичайно, є й інші способи, як відправити посилку з Польщі до України.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Вимоги до відправки посилок «Новою поштою» з Польщі в Україну

Збираючись відправити посилку «Нова пошта» з Польщі до України, варто мати на увазі, що:

 • з відділення поштового оператора можна відправляти посилки з фактичною вагою або об’ємом до 30 кг;
 • сума сторін упаковки не має перевищувати 150 см, а довжина найбільшої сторони має бути менша за 120 см;
 • страхова сума посилки дорівнює її оціночній вартості;
 • орієнтовна вартість вашої посилки не має перевищувати 10 тисяч євро;
 • при ввезені до України товарів вартістю понад 150 євро, з них стягується ввізне мито (10% від суми, що перевищує 150 євро) та ПДВ (20% від суми, що перевищує 150 євро з урахуванням мита);
 • оплату за посилку здійснює виключно відправник (оплатити послуги оператора можна готівкою, банківською карткою або безконтактним розрахунком);
 • ваша посилка не має містити товарів, заборонених до приймання та перевезення Новою поштою.

Також зверніть увагу, що, під час оформлення посилки повну адресу для доставки краще писати латинськими літерами, а, вказуючи інформацію про отримувача, треба залишити місцевий телефон країни доставки (тобто український) − у зворотному випадку може виникнути проблема з доставкою. Крім того, обов’язково має бути присутній детальний опис відправлення, скільки й яких речей міститься у посилці – це вимога митних органів.

Правила пакування посилок для відправлення «Новою поштою» з Польщі в Україну

За вимогою логістичних партнерів «Нової пошти», усі посилки мають бути запаковані в коробки. Тобто, якщо ви відправляєте речі у валізі (пакеті, чемодані), потрібно або самому забезпечити належне пакування, або потурбуватися про те, щоби посилку запаковали в коробку у відділенні. Послуга пакування надається у кожному відділенні «Нова пошта» в Польщі та гарантує пакування, відповідно до стандартів компанії. Щоб скористатися послугою у відділенні, достатньо просто замовити її під час передачі відправлення оператору. І він сам визначить розміри та кількість необхідних пакувальних матеріалів і додасть їх при оформленні. Також можна запакувати посилку самостійно – у відділенні, придбавши тут же коробку, або вдома. Займаючись пакуванням посилки самостійно підручними засобами, скористайтеся декількома рекомендаціями:

 • для документів оптимальною упаковкою є жорсткий картонний конверт;
 • речі та текстиль варто пакувати в пакети;
 • вибирайте для пакування лише цілі коробки з неушкодженими ребрами жорсткості , виготовлені з жорсткого багатошарового гофрокартону;
 • крихкі відправлення (скляні, порцелянові та інші подібні вироби) варто з усіх сторін закривати як мінімум трьома шарами пом’якшувального матеріалу, при цьому кожна така річ має бути упакована окремо;
 • не залишайте в коробці пустот – вміст коробки не має рухатися, тож вільний простір упаковки має бути заповнений якимось наповнювачем (плівкою, бумагою тощо).

Майте на увазі, що в ідеалі вміст коробки має максимально співпадати з її розмірами, але найменший допустимий розмір посилки може складати 11х11 см.

Що не можна відправляти «Новою поштою» з Польщі в Україну

Для того, аби уникнути проблем під час відправлення та доставки посилки, також не треба намагатися переслати заборонені предмети та речі. Пропонуємо ознайомитися з основним списком відправлень, які не приймаються Новою поштою до транспортування:

 • продукти харчування вагою більше 10 кг, а також ті, що вимагають певного температурного режиму для зберігання, не мають заводської упаковки або представляють собою рідину;
 • лікарські засоби, наркотичні засоби, психотропні та отруйні речовини;
 • спиртовмісна косметика, препарати в балонах під тиском, легкозаймисті матеріали;
 • підакцизні товари (алкогольні напої, тютюнові вироби, рідина для електронних сигарет, рідка хімія);
 • готівкові гроші, дорогоцінні метали й каміння, ювелірні вироби, антикваріат, хутро;
 • товари військового призначення, мисливська та спортивна зброя, вибухові речовини;
 • насіння, посівний матеріал, зразки ґрунту, готові корми для тварин;
 • друковані плати без маркування, носій інформації з закритим доступом;
 • автомобільні шини, що були у використанні.

Вам не вдасться вислати «Нової поштою» газонокосарки, сеґвеї, електромобілі, електромотоцикли, гіроскутери, гіроборди, дихальні апарати, бензопили, а також кондиціонерне, комп’ютерне, стоматологічне, бурове чи холодильне обладнання. Не можна висилати живих тварин й рослини, контрафактну та фальсифіковану продукцію, а також вживані особисті речі в брудному стані. Повний перелік заборонених до пересилки із Польщі в Україну речей можна знайти у відповідному розділі на сайті Nova Post.

Як відправити посилку з України до Польщі «Новою поштою»

Українці, які сьогодні знаходяться на території Польщі, можуть не лише висилати посилки до України, але й отримувати з Батьківщини документи, посилки та вантажі.

Тарифи «Нової пошти» на посилки з України до Польщі

Актуальні тарифи «Нової пошти» на міжнародні посилки з України до Польщі без урахування можливих митних зборів виглядають так:

 • мала (до 2 кг) – 300 грн.;
 • середня (до 10 кг) – 450 грн.;
 • велика (до 30 кг) – 600 грн.

Зверніть увагу, що саме за такими тарифами можна відправити посилку на якесь відділення поштового оператора у Польщі або до поштомату. Для того, щоб скористатися кур’єрською доставкою inPost, до вказаної суми тарифу потрібно буде додати ще 100 грн.

Правила відправлення посилки «Новою поштою» з України до Польщі

При відправленні посилки Новою поштою із України до Польщі, варто мати на увазі, що:

 • обираючи пачкомат для відправлення, необхідно враховувати вагу та габарити посилки (розмір комірки А – для відправлення вагою до 25 кг з габаритами до 8x38x64 см, В – 25 кг, 19x38x64 см, С – 25 кг, 41x38x64 cm);
 • посилка, яка важить більше 25 кг або перевищує габарити 41х38х64 см, доставляється виключно кур’єром;
 • максимально допустимі розміри посилки для кур’єрської доставки становлять: довжина – не більше 120 см, сума всіх боків – не більше 150 см, вага – не більше 30 кг;
 • не можна відправити декілька відправлень як одну посилку.

Також посилки мають містити лише те, що можна відправляти «Новою поштою» з Польщі в Україну. Не приймаються до міжнародної пересилки речі в запаяній або заклеєній заводській упаковці, з цінниками та бірками, або, напроти, одяг чи взуття в брудному стані. Категорично забороняється пересилати ноутбуки, лікарські засоби, гроші, продукти харчування, алкоголь та тютюн. Також не підлягають поштовій пересилці наркотичні речовини, зброя усіх видів, товари військового призначення, вибухонебезпечні, радіоактивні, лезкозаймисті речовини, в тому числі лакофарбові вироби, побутова хімія, лаки для волосся та косметичні лосьйони. Вичерпний перелік заборонених для пересилки речей можна знайти на сайті поштового оператора.

Правила отримання в Польщі посилок, відправлених «Нової поштою» із України

Стандартний термін доставки Новою поштою посилки із України до Польщі становить від 5 днів (орієнтовно саме стільки потрібно, щоб доставити відправлення із однієї столиці до іншої).

Отримання доставки посилки з України в польському відділенні Nova Post

Якщо посилка із України до Польщі була вислана на якесь відділення поштового оператора в Польщі, про те, що відправлення вже прибуло, одержувача проінформує SMS-повідомлення. Отримавши повідомлення, потрібно прийти до вказаного відділення, підготувавши документ, що посвідчує особу, й номер експрес-накладної (LP). Варто зауважити, що під час отримання посилки у відділенні, одержувач має право зважити вантаж та оглянути зміст відправлення.

Отримання доставки посилки з України в польському поштоматі

У випадку, якщо посилка із України була вислана Nova Post на поштомат, на електронну адресу одержувача, мобільний телефон або на додаток inPost (якщо він установлений) буде надіслано QR-код. З його допомогою одержувач зможе відкрити поштомат та забрати посилку. Для цього знадобиться ввести цифровий код на дисплеї посилкового автомата або відсканувати сканером поштового автомата штрих-код.

Побачити більше: Українці в Польщі можуть отримати безкоштовні речі завдяки сервісу Lalafo

Отримання посилки, висланої з України до Польщі «Новою поштою», у кур’єра

У разі вибору відправником із України кур’єрської доставки посилки в Польщі, одержувач також отримає SMS або електронне повідомлення від партнера поштового оператора inPost на польський номер, вказаний при відправленні. Також кур’єр служби доставки inPost безпосередньо зв’яжеться з одержувачем відправлення у день вручення посилки, щоб уточнити час зустрічі. Щоб отримати посилку у кур’єра, необхідно підготувати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *