Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як переказати гроші з Польщі в Україну

1
1 рік ago

Сьогодні чимала кількість українців перебуває у Польщі. В більшості, це люди, які покинули свої домівки рятуючись від війни. В Україні у них залишилися рідні та близькі, яким потрібна допомога, в тому числі і фінансова.

Пропонуємо вам перелік доступних сервісів для швидких грошових переказів з Польщі в Україну.

Онлайн перекази з Польщі та ЄС в Україну

Існують онлайн-сервіси, які вже користуються популярністю серед українців. Зазвичай ми з недовірою ставимося до таких пропозицій, але ці компанії працюють відповідно до законодавства країни, в якій вони зареєстровані.

Платформи таких сервісів використовують у якості посередника під час транзакції. Процес переказу за допомогою таких сервісів достатньо простий. Вам потрібно створити особистий кабінет в програмі сервісу та мати карту або рахунок в польському банку. До того ж оформити транзакцію дуже просто, адже більшість платформ мають свої мобільні версії сайтів чи мобільні додатки в App Store і Play Market.

Ці способи підходять для того, щоб поповнити власний рахунок або картку в українському банку з Польщі. Отримання переказу готівкою доступне не в усіх компаніях.

Безкоштовні перекази через Приват 24

Приват Банк користувався величезною популярністю в Україні ще до початку повномасштабного вторгнення. Тож для того, щоб підтримати своїх клієнтів, які наразі перебувають за межами України, банк ввів функцію безкоштовного переказу грошей з польських та німецьких карток на українські. Скористатися цією можливістю можна буде протягом квітня-липня 2023 року.

Для того, щоб скористатися цією функцією, потрібно:

 1. Зайти у додаток банку та перейти у вкладку Гаманець.
 2. Натиснути кнопку Додати й додати картку вашого іноземного банку.
 3. Ввести дані картки – ім’я, CVV-код і термін дії, а після цього натиснути Додати.
 4. Натиснути на Переказ на картку.
 5. Обрати картку, з якої ви бажаєте переказати гроші.
 6. Підтвердити переказ.

І на цьому все. Детальніше весь процес можна подивитися на відеоінструкції, яку Приват Банк створив для своїх клієнтів. Якщо ви переказуєте гроші зі своєї іноземної картки, то у процесі переказу вам потрібно її обрати. І такий переказ буде безкоштовний.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

TransferGo

TransferGo досить популярний онлайн-сервіс переказу коштів. Завжди пропонують непоганий курс валют та можливість послуги швидкої транзакції Тобто, гроші надійдуть на рахунок одержувача протягом 30 хвилин. Для нових користувачів сервісу перших два таких перекази будуть безкоштовними. Далі доведеться сплатити 14,99 злотих за транзакцію, а щоб кошти надійшли сьогодні — 9,99 злотих. При оформленні стандартного переказу одержувач отримає гроші наступного дня після відправлення.

Українців приваблює український інтерфейс програми. Також доступна служба підтримки українською мовою, що дозволяє значно полегшити комунікацію при вирішенні різних питань

Ви можете завантажити мобільний додаток в App Store і Play Market.

Wise (TransferWise)

Wise приваблює клієнтів тим, що використовує обмінний курс від Reuters. Це дозволяє робити переказ за вигідним курсом, але інколи курс Reuters нижчий за середній на валютному ринку, тому одержувач може отримати меншу кількість коштів

За кожний переказ сплачується стала сума у розмірі в 1,54 злотих, а також невеликий відсоток, який залежить від розміру платежу:

 • до 545 558 злотих ‒ 0,68%;
 • до 1 636 674 злотих ‒ 0,58%;
 • до 2 727 790 злотих ‒ 0,53%;
 • до 5 455 580 злотих ‒ 0,52%;
 • понад 5 455 580 злотих ‒ 0,51%.

Одержувач отримує грошовий переказ протягом 12 годин. Також можлива послуга миттєвого переказу. Завдяки якій, одержувач отримає кошти протягом 5 годин.

Easy Send

Easy Send ‒ онлайн-сервіс грошових переказів. Приємно радує повністю україномовний інтерфейс. Перший переказ можна відправити безкоштовно., за кожен наступний потрібно платити комісію, яка залежить від суми переказу.

Easy Send пропонує 2 види грошових переказів:

 • стандартний ‒ одержувач отримає переказ наступного дня;
 • швидкий ‒ одержувач отримає переказ майже миттєво (протягом 10 хвилин)

Перевагою Easy Send є можливість отримання коштів готівкою, адже в більшості онлайн сервісів отримання переказу готівкою неможливе.

Ви можете завантажити мобільний додаток в App Store і Play Market.

Paysend

Paysend – сервісом користуються більше ніж 6 мільйонів клієнтів. Платформа запевняє, що їхні клієнти отримують таки рівень безпеки, як у популярних банках. За перший переказ не сплачується комісія, а за кожен наступний, комісія складатиме 4,9 злотих, що є досить вигідною пропозицією

Операція переказу займає до 3-х робочих днів та залежить від того, наскільки швидко обробляє інформацію банк-одержувач.

Завантажте програму Paysend в App Store і Play Market.

Банківські перекази

Незважаючи на доступні онлайн перекази, банківські перекази ‒ є найпопулярнішим способом для виправляння грошей з Польщі в Україну.

Переказуючи кошти через банк відправник має декілька варіантів для відправлення.

 • SWIFT-переказ. Тут використовується система міжнародних платежів SWIFT, яка і свою чергу забезпечить 100% надійності транзакції. Оформити SWIFT-переказ самостійно складно, а сам переказ буде йти довше, ніж через онлайн-сервіси, а одержувач та відправник мають мати банківські рахунки. Однак перевагою є невисока комісія ‒ 0,5% та розмір комісії не залежить від розміру платежу. Також відсутні обмеження щодо суми переказу.

Побачити більше: Програма Health4Ukraine знову дає 500 злотых на ліки для українців

Також можна скористатися послугами банків, які мають дочірні філіали в Україні. Клієнтам доступні швидкі перекази з мінімальною комісією. Можете звернутися до таких банків:

 • РКО Bank Polski ‒ є материнською компанією Кредобанку;
 • Getin Noble Bank ‒ володіє Ідея-банком.

Перекази Western Union

Чимало українських громадян користуються саме таким способом відправлення готівкових переказів. Western Union дозволяє одержувачу отримувати кошти готівкою, а це для багатьох людей принципове питання.

Основні переваги переказів готівкою: надійність, простота оформлення, безпека.

Недоліком сервісу є довгий термін переказу порівняно з іншими варіантами.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *