Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині почали виселяти українських біженців

0
1 рік ago

Українських біженців у Берліні почали виселяти з готелів та хостелів у зв’язку із початком туристичного сезону. Їх переводять у доступне житло.

Куди переселяють біженців із готелів у Берліні

У Берлін з початку квітня прибувають тисячі туристів, які бронюють кімнати в готелях та хостелах. Тому біженцям доводиться звільняти місця.

Багатьом українцям доводиться переїжджати до приміщення колишнього аеропорту Тегель, у терміналах та наметах якого стоять ліжка. Загалом центр розрахований на прийом 4800 біженців.

Щодня до німецької столиці прибувають 70 біженців, понад 2000 людей щомісяця. Новоприбулі біженці, які мають подавати заяву на отримання притулку, переїжджають до колективного житла, наприклад, на території колишнього аеропорту Темпельхоф.

Влада Берліна заявляє, що не зможе відкрити більше постійних об’єктів до кінця травня.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Контракти з 6 хостелами закінчилися наприкінці березня

Наприкінці березня закінчилися контракти з шістьма хостелами в Берліні, звідки довелося виїяти 650 біженцям. Деякі самостійно кудись переїхали, декого переселили до іншого житла, але 480 людям довелося переїхати до Тегеля.

Наразі в готелях та хостелах перебувають 962 біженці, у тому числі 722 українці. Там влада виявила різні варіанти продовження контрактів. В окремих випадках розміщення певних категорій біженців можливе до кінця року.

Переселення біженців на візках виявилося найбільшою проблемою. Наприклад, у модульних будинках, куди їм доводиться переїжджати, немає пристосованих санвузлів. В аеропорту Тегель у терміналі С є безбар’єрні туалети та душові, медичні ліжка, чергують лікарі. З січня аеропорту Тегель спеціального догляду потребували 24 біженці.

Також у готелях називають інші складні випадки, які потребують особливої ​​уваги при переселенні – люди з онкологією, діалізом, травмами. Найважче поселити таких людей у ​​пристосованому житлі разом із їхніми сім’ями.

Читайте також: Українська православна церква в Німеччині

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *