Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Все про роботу в Ірландії

1
1 рік ago

Що вам необхідно знати про роботу в Ірландії? Правила, мінімальна погодинна ставка, сайти пошуку роботи. Вся інформація в нашому матеріалі.

Людина, яка отримала тимчасовий захист та PPS номер може влаштуватися в Ірландії на роботу.

Ви можете знайти роботу відповідно до свого досвіду, а якщо його немає – скористатися однією із програм, які дозволяють отримати кваліфікацію. Для цього у Intreo, місцевій соціальній службі, діє кілька програм, які доступні зокрема й для українців.

Найпростіше знайти роботу будівельникам та програмістам. Легше знайти роботу тим, хто знає англійську мову. Деякі професії потребують додаткової реєстрації – наприклад, для роботи лікарем потрібно зареєструватися у медичній раді. А також реєстрація (або підтвердження рівня спеціалізації) потрібна для таких професій, як: електрик, вчитель, архітектор, лікар, бухгалтер, фармацевт, агент з нерухомості, газовий монтажник, спеціаліст по гігієні зубів, охоронець, та інші.

Читайте також: Безкоштовні велосипеди в Ірландії

Сайти, які полегшують пошук роботи для українців:

Влада Ірландії заохочує українців шукати роботу. Соціальна служба буде пропонувати українцям приходити на співбесіду. Якщо людина не прийде на співбесіду тричі – розмір соціальної допомоги для такої людини може зменшиться, на розсуд фахівців Intreo.

В Ірландії діє мінімальна годинна ставка для працівників. Національна мінімальна плата працівникам старшим за 20 років становить 11,3 євро на годину. Суму зазвичай вказують без урахування податків.

  • працівники віком до 18 років претендують на – 7,91 євро
  • 18 років – 9.04 євро
  • 19 років – 10.17 євро
  • від 20 років та старше – 11.30 євро

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Комісія з трудових відносин Ірландії попереджає, що усі працівники повинні отримати письмову заяву про основні умови наймання, протягом п’яти днів після початку роботи. Документ має включати:

  • ім’я роботодавця та працівника;
  • адресу роботодавця;
  • тривалість контракту;
  • розрахунок заробітної плати та кількість годин, в які працівник планує працювати на день/тиждень (платіжний лист).

Бажаємо вам бути обачними та радимо перевіряти заздалегідь усі умови свого трудового контракту з майбутнім роботодавцем.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *