Notice: Функцію _load_textdomain_just_in_time було викликано неправильно. Translation loading for the cyr2lat domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.7.0.) in /home2/chernih1/uineu.org/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Функцію _load_textdomain_just_in_time було викликано неправильно. Translation loading for the wordpress-seo domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.7.0.) in /home2/chernih1/uineu.org/wp-includes/functions.php on line 6114
Все про парковку в Німеччині - U-in-EU
Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Все про парковку в Німеччині

0
2 роки ago

Паркування в Німеччині: як не порушити правила? Яка вартість штрафу та як сплатити його українцям в Німеччині? На ці питання ми підготували відповіді в нашому матеріалі.

Що українцям потрібно знати про паркування в Німеччині

У ПДР Німеччини є два поняття , що стосуються парковки: обмежена заборона на паркування (зупинитися можна, але не паркуватися) та абсолютна (повна заборона). Основна різниця між цими поняттями полягає в правилі 3 хвилин, тобто водій може залишити авто на цей час або бути поруч з транспортним засобом.

Де в Німеччині заборонено паркувати транспортні засоби?

ПДР потрібно дотримуватися і в робочі, і вихідні та святкові дні в Німеччині. Заборона на паркування в Німеччині діє в межах дії відповідного знаку, а також:

  • на велосипедних доріжках;
  • зупинках громадського транспорту (за 15 м);
  • пішохідних зонах;
  • перехрестя і пішохідний перехід (5 м до і після);
  • при односторонньому русі;
  • на вузьких вулицях та напроти виходу/входу з будинку.

Де знайти безплатні парковки в Німеччині?

На сайті gratisParken.de, можна знайти більше 3322 безплатних паркомісць по всій Німеччині. Крім того, безплатне паркування можливе:

  • на узбіччі дороги з відсутністю заборонних знаків за напрямком руху;
  • на спеціальних майданчиках, які часто знаходяться далеко від центра міста та з’єднані автобусними лініями (Pendelbus), для користування якими ви можете купити проїзний квиток в Німеччині;
  • з обмеженням у часі (часто це 2 години) за наявності знаку «2Std», але водій повинен мати спеціальний Parkscheibe синього кольору із зазначеним часом приїзду та від’їзду.

Платні парковки в Німеччині

Скористатися платним паркуванням можна обабіч на визначений заздалегідь час (оплата через паркувальний автомат та на торпеді демонстрація квитанції). Також платне паркування можливе в спеціальних гаражах і стоянках (оплата після закінчення стоянки).

Середня вартість платного паркінгу у Німеччини становить 1,5-3 євро за годину, а підземного – 20-25 євро за добу. В нічний час одне паркомісце обійдеться близько 7 євро.

Для того, щоб знайти найближчу парковку з наявними вільними місцями, а також швидко оплатити паркінг, можна скористатися спеціальними застосунками: Parkopedia Parkentravipay ParkenParKingFind my Carcar-parking.euparkme.com.

Які знаки парковки та її заборони використовуються в Німеччині?

  • Безплатна парковка обабіч дороги з вказаними обмеженнями, стрілочками та днями тижня (для парковки тільки один день неділя – вихідний).
  • Дорожня розмітка, яка забороняє парковку.
  • Заборона паркування.
  • Платне паркування з указаними часовим обмеженням
  • Парковка дозволена, тільки для мешканців регіону з наявним дозволом
  • Платна парковка в паркхаусах
  • Знак, який попереджає про роботу евакуатора

Які існують штрафи за неправильне паркування в Німеччині?

Неправильне паркування обійдеться автовласнику від кількох десятків до сотень євро. Наприклад:

  • зайняте без дозволу місце на парковці – 10 євро;
  • паркування на шосе або автостраді – 70 євро;
  • порушення заборони на зупинку 10-70 євро;
  • при блокуванні пожежного проїзду (Feuerwehrzufahrt) від 35 євро та 1 штрафний бал;
  • паркування автівки в радіусі 5 метрів від перехресть, приватних ділянок, зупинок громадського транспорту, виїздів із гаражів 10- 30 євро;
  • несплата за парковку в паркоматі або прострочена оплата 10-30 євро;
  • паркування на місцях для електрокарів або для інвалідів (Behindertenparkplatz) без відповідних документів – 55 євро;
  • вихід з автівки без дотримання заходів безпеки 15-25 євро.

Послуги евакуатора в Німеччині будуть коштувати від 100 до 200 євро, і це не рахуючи вартості стоянки автомобіля на штрафному майданчику.

Як сплатити штраф за неправильну парковку в Німеччині?

За неправильну парковку в Німеччині, так само як і в Україні, водій отримує повідомлення про штраф з усіма необхідними реквізитами. Після цього в будь-якій фінансовій установі, кредитній організації або на пошті можна оплатити штраф та зберегти квитанцію. При оплаті треба мати, окрім водійського посвідчення, ще і закордонний паспорт, а у випадку орендованої автівки, також кошти на рахунку в розмірі страхового платежу. Якщо сплачувати через банк, комісія складатиме від 5 євро.

Чи можна сплатити штраф онлайн в Німеччині?

Штраф у Німеччині можна сплатити й за допомогою онлайн-банкінга. Усі реквізити та детальну інформацію, яка необхідна для сплати, знайдете на зворотному боці штрафної квитанції.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Чи можна оскаржити штраф за паркування в Німеччині?

Білий талончик під склоочисником на вашому авто в Німеччині означає отримання штрафу за паркування – Verwarnung (попередження). Зазвичай сума в межах такого правопорушення коливається від 5 до 65 євро, не враховуючи додаткових адміністративних зборів. Такий вид штрафу не підлягає оскарженню. Якщо ви знаєте, що порушили правила, варто оплатити його протягом 7 днів.

Якщо ви не погоджуєтеся зі штрафом та маєте намір його оскаржити, варто дочекатися офіційного повідомлення (Bußgeldbescheid), яке надійде поштою протягом 3 місяців. Сума штрафу Bußgeld збільшиться, бо до неї будуть включені поштові витрати, приблизно 3,5 євро. Після цього треба направити апеляцію у відповідний орган, звідки прийшло повідомлення, рекомендованим листом (зразок такого листа) протягом 3 тижнів. Варто долучити докази (фото, відео) для ефективності вашої скарги. Якщо вам не вдасться переконати установу в своїй невинуватості, справа буде передана в місцеву прокуратуру або районний суд.

Що буде, якщо не сплатити штраф в Німеччині

Неоплачені штрафи за порушення ПДР в Німеччині залишаються чинними протягом багатьох років. У випадку несплати, сума штрафу буде постійно зростати. Якщо порушник уже виїхав з країни і не сплатив штраф за порушення ПДР, під час наступного в’їзду його, у найкращому випадку, змусять сплатити штраф, а в гіршому – можуть заборонити в’їзд до Німеччини або до Євросоюзу.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *