Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога від Save The Children

0
11 місяців ago

Організація Save The Children знову відкрила анкету для прийому заявок від українських біженців на отримання фінансової допомоги в Польщі. 

Міжнародна гуманітарна організація Save The Children є неурядовим благодійним проєктом, діяльність якого спрямована на захист та підтримку дітей, котрі перебувають у важких обставинах, спричинених війною, природними катаклізмами або іншими катастрофами різного характеру. Уже більше 100 років організація захищає дітей по всьому світу, пропонуючи різні види підтримки, в тому числі надаючи грошові виплати, продуктові набори та інші предмети першої необхідності. Заснована в 1919 р. у Великій Британії для допомоги жертвам Першої світової війни, на сьогодні організація переросла в міжнародний альянс Save The Children, що включає 29 національних організацій, які надають допомогу більш ніж у 120 країнах світу.

Перший етап підтримки українців від програми Save The Children розпочався одразу після початку російської масштабної агресії навесні 2022 р. Тоді в рамках програми учасникам пропонувалися виплати по 1320 злотих на дітей протягом трьох місяців. Наразі продовжуються виплати тим, хто встиг зареєструватися в першій «хвилі», а також організатори поновили прийом анкет наступних учасників. Варто зауважити, що наразі немає точної інформації щодо кількості виплат та сум, які планують виплачувати новим учасникам проєкту.

Хто може прийняти участь в програмі?

Як повідомляється на сайті програми:

Грошова допомога від Save The Children спрямована для найуразливіших верств населення, які виїхали з України та які не отримують грошової допомоги з інших джерел. Якщо ви відповідаєте критеріям відбору, вас залучать до програми грошової допомоги Save The Children. Ми надаємо до трьох грошових виплат особам, які відповідають критеріям відбору до програми грошової допомоги.

Можливо, вас також зацікавить, як отримати в Польщі фінансову допомогу від Червоного Хреста.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як зареєструватися для отримання допомоги Save The Children?

Для реєстрації на участь у програмі допомоги потрібно заповнити запропоновану на сайті анкету, для заповнення якої знадобиться приблизно на 10 хвилин. Анкету має заповнити один представник від родини, яка претендує на допомогу. В анкеті необхідно вказати особисті дані заявника (ім’я, прізвище, контактний телефон, емейл, український номер картки платника податків, PESEL), а також надати основну інформацію про родину, повідомивши:

 • кількість людей у вашій родині, які знаходяться разом з вами та потребують допомоги (окремо потрібно вказати дівчат, хлопців, жінок та чоловіків, зазначивши їхній вік);
 • чи має хтось із членів родини хронічні захворювання;
 • скільки у вашій родині вагітних жінок або які годують грудьми;
 • чи є з вами діти, які були розлучені зі своїми батьками чи опікунами;
 • у якому житлі ви зараз проживаєте (в державному приймальному центрі, у друзів/знайомих, в польській сім’ї чи самостійно орендуєте квартиру);
 • чи отримуєте ви в Польщі якийсь дохід, в тому числі регулярну грошову допомогу від держави;
 • чи реєструвалися ви для отримання фінансової допомоги від іншої неурядової організації або від ООН.

Побачити більше: Українці в Польщі можуть отримати безкоштовні речі завдяки сервісу Lalafo

Крім того, в анкеті потрібно повідомити свої плани на найближчий період (чи плануєте ви залишатися в Польщі довше, ніж місяць), а також надати банківські реквізити, необхідні для грошового переказу. При цьому під час заповнення анкети можна висловити побажання щодо того, як саме ви хочете отримати фінансову допомогу: безпосередньо на ваш український банківський рахунок або на рахунок в польському банку. Дізнайтеся за посиланням, як відкрити рахунок в польському банку. Так само є можливість обрати переказ через систему Western Union.

Що робити після реєстрації?

Як тільки надана інформація буде підтверджена, впродовж чотирьох тижнів ви маєте отримати відповідне смс-повідомлення про те, що ви залучені до участі в програмі. У цьому повідомленні ви також отримаєте інформацію про подальші кроки та деталі, необхідні для отримання платежу. Відповіді на запитання в анкеті будуть записані у програмі КОВО, а отримана інформація безпечно та надійно зберігатиметься відповідно до Європейського статуту. Також організатори нагадують, що отримання допомоги є безкоштовним, тож ніхто не може нічого вимагати у вас в обмін на допомогу.

Чи гарантує заповнення заявки отримання виплат?

Як зазначають організатори програми, заповнення заявки на отримання фінансової допомоги в рамках програми Save The Children не гарантує отримання коштів. Рішення щодо надання допомоги та її об’єму приймається в кожному окремому випадку в індивідуальному порядку, в залежності від поточних обставин та реальних потреб заявника. Для уточнення всіх вимог та умов участі в проєкті можна дзвонити до польського офісу програми та писати на електронну адресу. Заповнити анкету для отримання фінансової допомоги Save The Children можна за посиланням.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші