Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як відкрити рахунок у польському банку

2
11 місяців ago

Якщо Ви вирішили залишитись у Польщі на якийсь тривалий час, у такому разі для забезпечення комфортної життєдіяльності Вам обов’язково необхідно відкрити банківський рахунок. Наразі банки значно спростили процедуру відкриття рахунків для вихідців із України.

У Польщі багато банків, і більшість із них підготували пропозиції, призначену безпосередньо для біженців з України. У цій статті ми наведемо актуальні пропозиції кількох великих польських банків та пояснимо, які документи потрібні для відкриття банківського рахунку.

Банківські рахунки, які можливо відкрити онлайн

Деякі банки пропонують можливість відкрити рахунок, не виходячи з дому. Все, що Вам потрібно, це доступ в Інтернет. У такому разі, ми рекомендуємо розглянути можливість дистанційного відкриття рахунку у банку Pekao. Це абсолютно безкоштовно, навіть протягом 24 місяців з моменту відкриття рахунку Ви не платитимете жодних комісій, пов’язаних з випуском дебетової картки або зняттям готівки в банкоматі. Крім цього, до кінця року Ви зможете здійснювати перекази на рахунки українських банків без сплати комісії. Щоб відкрити рахунок у банку Pekao, вам потрібен лише паспорт. Цікавий факт, власникам карток банк надає знижки на курси польської мови. Якщо Ви вирішили відкрити рахунок або у Вас виникли питання щодо його відкриття, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном довіри +48 22 591 22 20. Консультанти банку розмовляють українською мовою та доступні з 8:00 до 20:00 з понеділка по п’ятницю.

Перегляньте подібні: Допомога від Save The Children

Можливість відкриття рахунку через Інтернет пропонує банк BNP Paribas. Однак для цього необхідно дотримуватися ряду формальностей. Насамперед Вам знадобиться паспорт, а також український податковий номер та польський номер телефону. Відкриття рахунку та випуск картки будуть абсолютно безкоштовними, якщо Ви здійсните з її допомогою три платежі в перший місяць. Фізична банківська картка буде надіслана поштою за вказаною Вами адресою. Для отримання додаткової інформації можливо зв’язатися з консультантами банку за телефоном +48503228228.

Зручний сервіс від Getin Bank

Getin Bank найкраще підготувався до роботи з українськими клієнтами. На своєму сайті банк опублікував інформацію про філії банку співробітники, яких вільно володіють українською мовою, та допоможуть з відкриттям рахунку. Ось список цих філій банку:

Катовіце, вул. Косцюшки, 229, ТЦ Ліберо (ul. Kościuszki 229, CH Libero);

Краків, Центральний житловий масив D2 (Os. Centrum D2);

Краків, вул. Варшавського Повстання 12 (ul. Powstanie Warszawskie 12);

Познань, вул. Буківська 156 (ul. Bukowskiej 156);

Сосновець, вул. Моджеєвська 14-21 (ul. Modrzejowskiej 14-21);

Варшава, ал. Яна Павла II 82, ТЦ “Аркадія” (al. Jana Pawła II 82, CH Arkadia);

Варшава, вул. Волоська 12 (ul. Wołoskiej 12);

Вроцлав, вул. Суха 1 (ul. Sucha 1);

Ополе, вул. Озимська 2, 1А (ul. Ozimskiej 2, sn. nr 1A).

Побачити більше: Як здати на водійські права українцям в Польщі

Більше того, якщо Ви вирішите підписати договір з цим банком, Ви на місці отримаєте на руки банківську картку і зможете відразу почати їй користуватися.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Отримання картки у відділення банку

Найчастіше для відкриття рахунку необхідно безпосередньо відвідати відділення банку. Ви маєте вибір зробити це відразу прийшовши до банку у порядку живої черги або записатися на конкретний час зателефонувавши до обраної філії. Варто враховувати, що у філіях банку BNP Paribas можливо відкрити рахунок лише за фактичною наявністю паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Також для відкриття рахунку у більшості банків не потрібен ідентифікаційний код PESEL, але ми все одно радимо отримати його якнайшвидше. Що Вам дійсно необхідно, так це адреса проживання, яка вимагатиметься для відкриття рахунку в кожному банку. На цю адресу буде надіслано Вашу індивідуальну банківську картку. Якщо на даний момент Ви мешкаєте у родичів, у центрі для біженців або поки не маєте постійного місця проживання, достатньо вказати поточну адресу. Ви можете змінити цю адресу будь-коли звернувшись до служби підтримки банку. На підставі наданих Вами даних буде підготовлена угода українською мовою. З моменту підписання угоди Ваш індивідуальний банківський рахунок буде активовано і Ви відразу зможете його використати за для фінансових операцій.

Побачити більше: Заробітна плата у Польщі – 2023 році

Навіщо потрібна польська банківська карат? Наприклад вона знадобиться при працевлаштуванні, у разі оформлення державної допомоги, наприклад, виплат біженцям чи аліментів на дитину, а також для отримання чи переказу коштів за кордон.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші