Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Курси польської в Варшаві

1
11 місяців ago

Знання мови – це перше, що потрібно в новій країні. Але у людини не завжди є можливість вивчити мову заздалегідь, оскільки часом доводиться приймати рішення щодо переїзду дуже швидко. І тоді на допомогу приходять курси іноземної мови. Вони бувають як платні, так і безкоштовні. Ми підготували для вас список з чотирьох місць у Варшаві, де ви можете записатися на безкоштовні курси польської мови. 

Безкоштовні курси польської від Солідарні з Україною

Програма Солідарні з Україною регулярно організовує курси польської мови в Варшаві. І навіть наразі триває набір на курси. Для того, щоб записатися на них, вам потрібно заповнити анкету-заявку. Учасники курсу отримають всі необхідні матеріали для вивчення польської мови.

В рамках програми у вас буде можливість як почати вчити польську з нуля, так і піти на курси рівнем вище – від В1. Заняття безкоштовні, але щоб потрапити в групу В1 вам потрібно буде скласти тест з польської мови. Також, на заняття можуть записатися підлітки від 13 років.

Заняття проходитимуть у Національній бібліотеці Варшави за адресою: al. Niepodległości 213.

Безкоштовні курси польської від Виграй розвиток

Ще одна можливість безкоштовно вчити польську – це доєднатися до програми Виграй розвиток. В її рамках постійно проводиться набір на курси польської мови. Для того, щоб записатися на курси, потрібно подати заявку на участь. Крім Варшави ви також можете відвідувати заняття у Катовіцах, Кракові, Лодзі, Познані та Вроцлаві.

«Виграй розвиток» – це програма довгострокової підтримки українських біженців у Польщі. Вона присвячена професійній і соціальній активізації біженців з України в Польщі шляхом доступу до безкоштовного вичення мови та безкоштовної професійної підготовки, а також вакансій.

Безкоштовні курси польської від Fundacja Ocalenie

Fundacja Ocalenie також допомагає українцям у польській інтеграції. Для участі в курасах потрібно заповнити анкету.

Наразі знову триває набір на безкоштовні курси польської мови від Fundacja Ocalenie. Для того, щоб потрапити на курси, вам потрібно заповнити анкету. У процесі заповнення вам потрібно буде вказати свою контактну інформацію, таку як:

 1. Ім’я та прізвище;
 2. Номер вашого польського телефону;
 3. Номер паспорта або PESEL;
 4. Електронна пошта;
 5. Стать;
 6. Якими мовами ви володієте;

Також вам потрібно буде обрати для себе зручний час: ранок, день або вечір. Заняття будуть проводитися два рази на тиждень у Варшаві. Онлайн заняття не передбачені.

Анкета, яку потрібно заповнити, доступна за цим посиланням: https://cutt.ly/02jBVMI. У процесі заповнення анкети вам також потрібно буде пройти невеличкий тест зі знання польської мови. Це допоможе організаторам з’ясувати який у вас рівень польської мови. Дедлайн подачі заявки на курси – 9 січня 2023 року.

Курс підійде для тих, хто тільки починає вчити польську. Максимальний рівень, якого можна досягти на курсах – А2. Пам’ятайте, що заповнення вами анкети не гарантує, що вас запишуть на безкоштовні курси польської мови. В пріоритеті будуть ті люди, які тільки тільки починають вивчати мову.

Побачити більше: Карта побиту для українців в Польщі

Заняття на курсах проводяться раз на три семестри. Як правило, це відбувається з лютого по квітень, з червня по серпень і з з жовтня по грудень.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Курси від Fundacja Nauki Języków Obcych i Szkoła Języków Obcych Linguae Mundi

На відміну від багатьох інших місц, де можна безкоштовно вивчити польську мову, в цій фундації це можна зробити з нуля до рівня С2. Крім того, тут можна й пройти сертифікаційний екзамін. Ця послуга буде платна, але ви зможете отримати сертифікат про рівень володіння польською мовою. Про те, для чого він потрібен, ви можете детально прочитати тут.

Для того, щоб записатися на курс, потрібно написати на цю електронну адресу: a.mijas-stelmaszuk@linguaemundi.pl. Ви також можете писати на цю адресу у разі виникнення питань.

Крім того, щоб вивчити мову, на заняттях від цієї фундації можна здобути знання про Польщу й пройти тест на профорієнтацію. Фундація знаходиться за адресою: ul. M. Kopernika 17.

Ми також писали про те, яка система оцінювання існує в польських школах. Радимо ознайомитеся з цією інфорамцією, оскільки оцінки в польських школах суттєво відрізняються від тих, які є в українських.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші