Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Dom Matki запрошує українських матерів до проєкту

0
1 рік ago

Dom Matki (Будинок Матері) у Варшаві від початку війни надає допомогу українським матерям із малими дітьми, які вимушено стали переселенцями. Наразі організатори проєкту запрошують долучитися до нової ініціативи – створення альбому про матерів із України.

Альбом про героїчних матерів із України до Дня матері

У травні (а саме 26 травня) в Польщі традиційно святкується День матері – одне із найзворушливіших свят, коли кожна людина може особливим чином згадати й за можливості висловити свою любов тій, кому завдячує своїм життям. Від початку російської агресії Польща поповнилася сотнями тисяч українських матерів, які покинули Україну, рятуючи своїх дітей від безжального ворога.

Тож у межах підготовки до цього свята, а також із нагоди своєї першої річниці Dom Matki у Варшаві, який упродовж року від початку війни продовжує підтримувати матерів із України, розпочинає нову ініціативу. Планується видати альбом про героїчних матерів із України. Задля цього організатори проєкту відкрили реєстрацію для українок, які б хотіли поділитися своєю історією. Тож ініціатори ідеї очікують «чудових дівчат, чиї історії повинні залишитися в пам’яті».

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Пам’ятний альбом як свідоцтво материнства під час війни

У альбомі планується зібрати різні історії матерів із України. При цьому, усвідомлюючи всю делікатність та болючість теми материнства під час війни, організатори проєкту наголошують:

Ми не шукаємо сенсацій чи драми. Ми хочемо показати, як змінилося ваше материнство, як ви дивитесь на світ, як багато щодня жертвуєте заради своїх дітей, адже вони – майбутнє всіх нас. Для нас ви мовчазні, невидимі герої цієї війни. Тому ми підтримуємо вас щодня і хочемо дати вам голос за рік нашої діяльності та розповісти вам про вас.

Альбом міститиме короткі історії, викладені трьома мовами: українською, польською та англійською, а також фотографії героїнь. Для альбому буде відібрано 50 історій. Фотографії будуть зроблені під час спеціально організованої фотосесії, яка проходитиме у травні у Варшаві, в Будинку Матері (Małego Rycerza 25).

Отримати детальну інформацію щодо ініціативи  та подати заявку на участь у проєкті можна за посиланням.

Читайте подібне: Декрет в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *