Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Психологічна підтримка для українців в Ірландії

4
1 рік ago
smiling male customer support operator with headset

Гаряча лінія психологічної підтримки «Call Tanya» вже в роботі. Together-Razem Центр відкрив лінію психологічної допомоги для українців в Ірландії «Call Tanya»

Телефон довіри надає конфіденційну та професійну підтримку українцям в Ірландії, які зіткнулися з важкою життєвою ситуацією через зміну місця проживання та війну, що триває в Україні.

Війна завжди мала серйозний психологічний вплив на людей, і українці не є винятком. Конфлікт на сході України призвів до того, що багато наших громадян опинилися віч-на-віч з різними формами психологічного тиску та стресу.

Психологічні проблеми, які можна вирішити:

  • Травма: Більшість людей, які стали свідками жахливих подій, можуть мати травматичні переживання. Це може включати посттравматичний стресовий розлад, який проявляється у вигляді спогадів, кошмарів та інших симптомів.
  • Депресія: Війна може викликати почуття безнадії, втрати і надмірного стресу, що може призвести до депресії.
  • Тривожність: Люди можуть відчувати тривогу, пов’язану зі страхом за своє життя та життя своїх близьких, невизначеністю майбутнього та іншими факторами.
  • Стрес: Надмірний стрес, пов’язаний з постійною загрозою для свого життя та здоров’я, розривами з родиною та близькими, змінами в житті та роботі, нестачею ресурсів та іншими чинниками.
  • Втрата: Війна може призвести до втрати близьких людей, майна та інших ресурсів, що може викликати почуття скорботи та безнадії.

Особливої нашої уваги потребують діти. Вони більш вразливі до стресів та психотравм, оскільки дитяча психіка ще не повністю сформована і не може адаптуватися до емоційно важких ситуацій.

Про «Call Tanya»

Саме тому ми разом з центром допомоги біженцям Together-Razem за підтримки Community Foundation for Ireland та міської ради Корку Healthy Ireland зосередились на підтримці психологічного здоров’я та добробуту українців.

«Ми в Together-Razem, є групою всебічної підтримки мігрантів, бачимо цю проблему вже давно, але вона постала більш гостро з прибуттям українських біженців», — зазначив виконавчий директор Together-Razem Центр Войцех Бялек.

Також він анонсував запуск нової послуги «Call Tanya», яка має на меті надавати конфіденційну та професійну психосоціальну підтримку українцям, що проживають в Ірландії та переживають стрес через переміщення і війну на батьківщині.

«Українці мають змогу поспілкуватися українською чи російською мовами з кваліфікованими спеціалістами про свої проблеми і ми щиро сподіваємося, що це допоможе зниженню рівня стресу та покращить самопочуття переселенців.» – зазначив директор центру пан Войцех.

Координатор проєкту Альона Капатичі відмітила, що для запуску ініціативи знадобилося близько чотирьох місяців кропіткої роботи, результатом якої стала група професійно підготовлених волонтерів, що приймають дзвінки від наших співгромадян.

Як це відбувається?

Модель комунікації побудована на принципах першої психологічної допомоги «дивись, слухай, підтримуй», яка розроблена для надання підтримки людям, що мають тривожні стани чи пережили кризові події.

Крім того, Together-Razem Центр як ніхто розуміє потреби українців та проводить щотижневі групові зустрічі підтримки українських жінок. В травні 2022 року ми запустили послугу консультування українською мовою, де ви можете отримати допомогу кваліфікованого, професійного українського психотерапевта, акредитованого Ірландською асоціацією консультування та психотерапії. Більше тут

Також вам доступна безкоштовна психологічна допомога для всіх охочих онлайн та віч-на-віч від Together-Razem Центру.

«Ми маємо дипломованих та кваліфікованих україномовних та російськомовних волонтерів-психологів, які готові надавати послуги підтримки українцям в Ірландії. Незабаром ми також запровадимо Telegram-чат», – відзначила пані Альона.

Дорогі українці, якщо маєте потребу – не зволікайте, дзвоніть!

Допомога чекає на вас за телефонами гарячої лінії «Call Tanya»

Лінія працює в понеділок, вівторок і середу з 9:00 до 11:00 та з 15:00 до 18:00

тел.: 0818 452 178.

Пам’ятайте, Together-Razem працює пліч-о-пліч з українською громадою в Ірландії з початку війни і разом наближає перемогу України.

Українці, будьте сильними – ви не одні, ми разом!

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

4 comments

  1. […] Також ви можете отримати психологічну допомогу в режимі телефонної розмови, звернувшись до нової української гарячої лінії «Call Tanya». Лінія запрацювала 17 квітня і пропонує конфіденційну підтримку українцям в Ірландії, які переживають біду через переміщення та війну, що триває в Україні. Більше про «Call Tanya» можна дізнатися в нашій попередній статті. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *