Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Гуманітарна допомога в Гданську

0
1 рік ago

Гуманітарна допомога в Гданську: з 1 травня можна буде отримати гуманітарну допомогу за новими правилами. Розповідаємо про це в нашому матеріалі

Як та де отримати гуманітарну допомогу у Гданську

Допомога надається у вигляді продуктів харчування. Для того, щоб отримати гуманітарну допомогу, варто пам’ятати про такі правила:

  1. Одна особа може отримати максимум два пакети з продуктами.
  2. Упродовж дня можна отримати допомогу один раз.
  3. Перед тим, як отримувати допомогу, потрібно отримати карту GPU (Карта Гданськ допомагає Україні). Для цього потрібно перейти на сторінку: https://ukraina.gdanskpomaga.pl.
  4. У момент отримання допомоги вам потрібно буде показати цю картку. Якщо з вами інші члени вашої родини, то потрібно показати всі карти.
  5. Право на отримання гуманітарної допомоги без черги мають пенсіонери 75+, матері з дітьми до трьох років, а також інваліди І-ІІ групи.
  6. Якщо якісь продукти вам не потрібні, ви можете залишити їх у спеціальному контейнері.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно підійти до спеціального намету. Він знаходиться за адресою Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560.Це можна зробити у понеділок з 9 до 14. Тобто один раз на тиждень.

Організатори допомоги наполегливо просять приносити з собою сумки та пакети для продуктів, а також не паркувати свої автомобілі у недозволених для цього місцях. Для того, щоб відстежувати процес надання гуманітарної допомоги та дізнаватися про можливі зміни, потрібно користуватися цим сайтом: https://ukraina.gdanskpomaga.pl/.

Читайте також: Допомога при складних життєвих ситуаціях в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *