Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога в Польщі від The Lutheran World Federation

0
1 рік ago

Увага! Важливе уточнення! Наразі програму фінансової допомоги від The Lutheran World Federation завершено. Заявки більше не прийматимуться, а пункти реєстрації на допомогу в усіх містах Польщі закриті. При цьому ті, хто вже були на прийомі в пункті реєстрації допомоги та надали потрібні документи, отримають виплати. 

Грошова допомога від The Lutheran World Federation

Від початку повномасштабної російської агресії 24 лютого 2022 року багато міжнародних благодійних організацій почали допомагати громадянам України як на території країни, та за її межами, в тому числі українським біженцям, які через воєнні дії виїхали до Польщі. Так, багато українців, що наразі перебувають у Польщі, уже отримали фінансову допомогу від ООН – тримісячні грошові транші в сумі 700 злотих щомісячно для голови родини (того, хто подавав заявку) та 600 злотих на кожного члена сім’ї. Із часом до цієї програми фінансової підтримки українців долучилися й інші фонди. І аналогічні виплати сім’ям біженців почали видавати такі організації, як Міжнародний Червоний хрестIRC (Міжнародний Комітет Порятунку), TERA (Polska Akcja Humanitarna) тощо.

Тим не менш, кількість українців, які сьогодні шукають прихистку в Польщі та потребують допомоги, є справжнім викликом для благодійних фондів. І, як показує практика, значно перевищує їхні можливості. Тож анкети для реєстрації на допомогу періодично закриваються до накоплення нових грошових коштів від благодійників. На жаль, на сьогодні всі вищевказані фонди не приймають нових заявок на допомогу. Але, якщо ви не встигли зареєструватися на допомогу ООН або отримати кошти від партнерів організації (Червоного хреста, IRC, TERA або інших неурядових фондів), сьогодні є можливість отримати аналогічну грошову підтримку від The Lutheran World Federation (LWF).

Хто такі The Lutheran World Federation?

The Lutheran World Federation є світовим релігійним співтовариством. Федерація охоплює 148 церков лютеранської традиції, які представляють понад 77 мільйонів християн у 99 країнах світу. Ще з моменту заснування The Lutheran World Federation у 1947 році церкви-члени організації задекларували одним із своїх пріоритетних напрямів розвиток міжнародної діаконії (служіння іншим), висловлюючи прагнення допомагати всім потребуючим без будь-якої дискримінації . Сьогодні LWF широко відома своїми багатьма благодійними проєктами та бажанням об’єднати людей з усіх верств суспільства у спільному прагненні до справедливості та миру.

Побачити більше: Українці в Польщі можуть отримати безкоштовні речі завдяки сервісу Lalafo

У перші ж дні після вторгнення в Україну російських військ The Lutheran World Federation розпочала в Польщі глобальну кампанію, націлену на допомогу біженцям із України. Серед основних видів допомоги українцям із боку організації були й залишаються: забезпечення продовольчими та непродовольчими товарами, багатоцільова грошова підтримка, турбота про психічне здоров’я та психосоціальна адаптація, а також допомога в сфері освіти.

Сьогодні The Lutheran World Federation співпрацює з УВКБ ООН та іншими міжнародними донорами у впровадженні гуманітарної програми, спрямованої на найбільш вразливі верстви українського населення. За задумом організаторів, ця підтримка має дозволити українським біженцям задовольнити свої основні потреби та допомогти їм якнайшвидше адаптуватися в поточній ситуації. Раніше ми також писали про фінансову допомогу для українців від Diakonie Katastrophenhilfe.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як отримати фінансову допомогу від The Lutheran World Federation?

Для того, щоб зареєструватися на участь у програмі фінансової допомоги від The Lutheran World Federation, потрібно дотримуватися такого алгоритму:

  1. Визначитися з населеним пунктом, куди вам найзручніше буде під’їхати зі всією родиною для оформлення фінансової допомоги після схвалення заявки. Доступні локації: Гданськ (Gdańsk), Бєльсько-Бяла (Bielsko-Biała), Згеж (Zgierz), Битом (Bytom).
  2. Надіслати смс-повідомлення на телефонний номер одного з центрів. У тексті повідомлення необхідно зазначити:
  • ім’я та прізвище (латиницею);
  • польський номер телефону одного з членів родини (краще заявника);
  • кількість членів сім’ї, які наразі перебувають у Польщі та потребують допомоги;
  • місце проживання в Польщі (назва міста);
  • чи є в родині особи з інвалідністю.
  1. Після перевірки реєстраційних даних організаторами акції потенційні учасники отримають на вказаний під час реєстрації телефонний номер смс-повідомлення від LWF. У повідомленні буде вказана адреса, дата та час, коли родина заявника в повному складі має приїхати для оформлення допомоги. Організатори наголошують, що явитися мають усі члени родини, включаючи дітей. При собі потрібно мати пакет документів: паспорт, Pesel, за потреби свідоцтво про інвалідність тощо.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *