Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Кредит 2% на квартиру – вже з липня в Польщі

0
1 рік ago

Купити нерухомість в Польщі набагато простіше, ніж здається на перший погляд. А в липні 2023 року стартує програма, яка дозволить придбати квартиру з процентною ставкою 2%. І InWest може допомогти вам у цьому. Дізнайтеся більше в нашій статті.

Програма кредитування житла під 2% в Польщі

Програма кредитування житла під 2% почне діяти в липні 2023 року. Вона передбачає кредит під 2% на покупку квартири. Для використання програми необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Ваш вік повинен бути менше 45 років.
 • Вам належить купити свою першуквартиру.

Передбачається, що обмежень на розмір нерухомості не буде. Програма діє 10 років, але виплачувати кредит можна до 30 років. Максимальна сума кредиту – 500 000 злотих на людину. Якщо покупка будинку планується сім’єю або шлюбом, ця сума збільшується до 600 000 злотих.

Програмою можуть скористатися як громадяни Польщі, так і іноземці. А допомогти в отриманні такого кредиту може польсько-українська компанія InWest. Ця компанія працює на ринку нерухомості вже більше 25 років.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Чи може громадянин України купити квартиру або будинок в Польщі?

Згідно з чинним законом про придбання нерухомості іноземцями, будь-яка особа, яка не є громадянином країни, що входить до Європейського економічного простору, повинна отримати згоду міністра внутрішніх справ та адміністрації. Ваша заявка буде оброблена через кілька місяців. Ви повинні продемонструвати зв’язки з Польщею і документально підтвердити походження коштів для покупки, – каже Бартош Шаленга, співвласник польсько-української контори нерухомості InWest з Вроцлава.

 З цього загального правила є винятки. Коли згода не буде потрібна?

 • коли ви купуєте так зване самостійне житло. Ця концепція охоплює переважну більшість квартир у Польщі.
 • шляхом придбання паркувального місця, гаража або комори, пов’язаної з купленою квартирою
 • якщо ви прожили в Польщі не менше 5 років з моменту отримання дозволу на постійне проживання, вам не доведеться подавати заяву на отримання дозволу на придбання будь-якої нерухомості
 • в рамках спадкування
 • при купівлі нерухомого майна в рамках подружньої спільноти, де чоловік/дружина є громадянином Польщі.

Таким чином, якщо ви громадянин України і хочете купити квартиру у забудовника або використовувану в переважній більшості, вам не доведеться отримувати ніяких дозвільних документів. Купівля квартири відбувається через юридичний акт – договір купівлі-продажу, який обов’язково має нотаріальну форму, – пояснює Бартош Шаленга.

Отже, ми маємо справу зі своєрідною подвійністю:

 • якщо ви хочете купити будинок, ділянку, ферму, службове приміщення, необхідно підготуватися до досить складного формального шляху і розсуду адміністративного органу,
 • Якщо ви хочете придбати квартиру для задоволення власних житлових потреб або просто убезпечити свою власність, шлях до покупок буде набагато простіше і принципово не відрізнятися від умов, які діють для громадян поляків.

Перегляньте подібне: Як знайти безкоштовне житло в Польщі українцям

Власники українських паспортів складають зростаючу групу клієнтів польських девелоперських компаній та покупців квартир, що були у використанні. Варто знати, що при внесенні платежу за квартиру слід документально підтвердити джерело їх походження. Більшість продавців квартир очікують оплату у вигляді банківського переказу, тому слід відкрити рахунок в польському банку і заздалегідь поповнити його на відповідну суму. Варто скористатися допомогою досвідченої ріелторської контори, яка проведе переговори про найбільш вигідні умови придбання нерухомості. Крім того, можна доручити інші заходи, такі як перевірка технічного та юридичного стану, оздоблювальні роботи, підписання договорів з постачальниками ЗМІ, допомога в подачі декларацій з податку на майно та інші.

Купівля квартири в Польщі – хороша ідея для людей, які хочуть убезпечити свою власність або просто забезпечити собі дах над головою в країні, яка є членом Євросоюзу, набагато дешевше, ніж в Німеччині, Франції чи Великобританії.

А що робити, якщо у вас немає повної суми на покупку квартири?

Цікавим варіантом може стати покупка квартири, що будується забудовником. Потім платіж розподіляється на розстрочку, часто на кілька місяців. Забудовники часто пропонують графік платежів 20-80, де після підписання договору ви платите лише 20% від вартості, а решту можете заплатити після будівництва квартири, – розповідає Бартош Шаленга

Як отримати підтримку при покупці нерухомості та забезпечений кредит під 2% з InWest

Якщо ви вирішили скористатися послугами компанії InWest, то можете розраховувати на:

 1. Купівля нерухомості.
 2. Оздоблення квартири.
 3. Допомога в разі бажання орендувати нерухомість.
 4. Юридична консультація.
 5. Бухгалтерське консультування.

Щоб скористатися послугами компанії, необхідно заповнити коротку анкету на сайті. Це допоможе співробітникам компанії у виборі нерухомості, яка відповідає вашим потребам.

Весь процес буде виглядати так:

 1. Ви заповнюєте анкету на сайті.
 2. На основі ваших даних ви будете отримувати пропозиції від InWest.
 3. Після вибору квартири або будинку ви заповнюєте всі необхідні документи і купуєте будинок.
 4. Якщо ви хочете скористатися додатковими послугами, ви можете повідомити про це компанію і почати подальшу співпрацю.

Читайте також: Польське місто збудує житло для українців

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *