Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Найпопулярніші стрімінгові компанії Польщі

0
1 рік ago

Які основні стрімінгові компанії діють у Польщі, яку мають аудиторію та вартість послуг на польському ринку? Чи стане українське Мegogo, у зв’язку з його появою в Польщі, конкурентом славнозвісному Netflix? Відповіді на ці питання читайте у нашій статті!

Найпопулярніші стрімінгові компанії Польщі

За останні роки значно зросла кількість компаній, які запустили власні послуги потокового мультимедіа. Великою мірою, збільшилась кількість прихильників стрімінгу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Стрімінгова платформа – це потоковий сервіс, який має широкий спектр послуг: перегляд фільмів, серіалів, програм, мультфільмів, стрімінг серіалів, шоу, спортивних змагань, можливість підключення телеканалів, он-лайн кінотеатр. Різноманіття послуг постійно збільшується, а кожного тижня з’являються новинки. Користувачі сервісу можуть дивитися улюблені програми, у тому числі фільми та серіали для вивчення польської, в будь-якому місці та з будь-якого пристрою без реклами за щомісячну плату.

Пропонуємо топ-5 стрімінгових сервісів на польському ринку за версією видання Forbes.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Netflix

Netflix – американська стрімінгова платформа та продюсерська компанія, була заснована Рідом Хастінгсом та Марком Рендольфом у 1997 році у Каліфорнії. Сервіс працює в Польщі з 2016 року. Має найбільшу бібліотеку фільмів та серіалів серед всіх конкурентів на польському ринку. Відрізняється від інших сервісів великою кількістю контенту за участю відомих польських зірок. Представництво у Варшаві працює з початку вересня 2022 року, і є відповідальним за регіони Центральної та Східної Європи, в тому числі за трансляцію в Україні. У 2022 році Netflix призупинів діяльність у Росії через повномасштабне вторгнення в Україну. Netflix, House of Europe та Українська кіноакадемія запускають гранти та стипендії для українських кінематографістів.

Платформа пропонує можливість створення не більше п’яти профілів, можливість завантаження контенту, створення персоналізованого списку, видалення доступу для певних користувачів, одночасний перегляд з різних пристроїв двома користувачами, розширений батьківський контроль з можливістю створення профілів для дітей та багато іншого.

Аудиторія: 12,9 млн

Вартість підписки: 29-60 злотих/міс.

Країни діяльності: понад 190 країн; 235,8 млн користувачів у всьому світі.

Офіційний сайт: https://www.netflix.com/

Disney+

Disney+ – це американський потоковий сервіс, який керується відділом Media and Entertainment Distribution компании The Walt Disney Company. Запуск сервісу відбувся 12 листопада 2019 року у Америці, Канаді та Нідерландах. Платформа пропонує необмежену кількість завантажень з десяти пристроїв, можливість створення семи профілів, перегляд з чотирьох екранів одночасно, віртуальний спільний перегляд з максимально шістьма особами, батьківський контроль з можливістю створення профілів для дітей та багато іншого.

Аудиторія: 4,1 млн

Вартість підписки: 29 злотих/міс.

Країни діяльності: близько 120 країн; 161,8 млн користувачів у всьому світі.

Офіційний сайт: https://www.disneyplus.com/

HBO Max

HBO Max – американський стрімінговий сервіс, який належить Warner Bros. Discovery, був створений 27 травня 2020 року. У Польщі діє з 8 березня 2022 року. У травні 2023 року планується запуск нової стрімінгової платформи, яка буде мати назву Max. Вона поєднає в собі контент з сервісів Discovery+ та HBO Max. Сервіс пропонує можливість перегляду з чотирьох екранів одночасно, створення п’яти профілів, для кожного з них є функція кольорового оформлення та додавання фото, батьківський контроль з можливістю створення дитячих профілів.

Аудиторія: 4 млн

Вартість підписки: 30 злотих/міс.

Країни поширення: 76,8 млн користувачів.

Офіційний сайт: https://www.hbomax.com/

Побачити більше: Польський Червоний Хрест та IFRC знову надають фінансову допомогу українцям

Player

Player з’явився як польський інтернет-сервіс 26 серпня 2011 року. 24 лютого 2014 року запрацював як Player. Сервіс належить Grupa TVN (TVN warner Bros. Discovery). Платформа пропонує перегляд серіалів, фільмів, програм розважального характеру та он-лайн канали. 3 липня 2019 року запрацював як сервіс потокового телебачення, з’явилася оплата за перегляд. 3 травня 2020 року – введення обов’язкової реєстрації для перегляду.

Аудиторія: 3,7 млн

Вартість підписки: 10-64 злотих/міс.

Країни: Польща

Офіційний сайт: https://player.pl/

TVP Go

TVP Go – польська платформа інтернет-телебачення, яка належить Telewizji Polskiej (Польському телебаченню). Перший запуск відбувся 15 січня 2007 року в рамах інтернет-сервісу. Як стрімінгова платформа запрацювала 25 лютого 2013 року. У 2013 році TVP Stream виграв Золоту медаль Media Expo-2013 за додаток, за допомогою якого можна дивитися канали телебачення. На платформі є можливість перегляду 16 регіональних каналів, спортивних змагань, матчів та інших подій.

Аудиторія: 3,1 млн

Вартість підписки: 10 злотих/міс.

Країни: Польща

Офіційний сайт: https://stream.tvp.pl/

Чи буде українське Мegogo конкурентом Netflix у Польщі?

Найпопулярніший в Україні стрімінговий сервіс Megogo розпочав свою діяльність у Польщі, дозволяючи дивитися українське телебачення за кордоном. Частина контенту буде українською мовою, зокрема 70 україномовних каналів у пакеті «ТБ та Кіно UA». У пакетах «Стартовий», «Максимальний», «Оптимальний» трансляція відбувається тільки польською мовою. Також студія медіасервісу Megogo підготувала українські фільми та серіали з польським дубляжем. Також пропонуються для перегляду польські фільми з українським перекладом. Український сервіс відрізняється від інших стрімінгових платформ, що на додачу пропонує користувачам пакети телеканалів. Засновник Megogo Володимир Боровик про конкуренцію польським стрімінговим платформам висловив таку думку:

Я сказав би, що з Netflix ми конкуренти лише частково, багато клієнтів мають одразу обидві підписки.

Аудиторія: очікують на 100 000 польських користувачів (390 000 клієнтів в Україні).

Вартість підписки: 10-40 злотих/міс.

Країни: 14 країн.

Офіційний сайт: https://megogo.net/pl/

Перегляньте ще: Приватне пенсійне страхування в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *