Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як оформити страховку на українське авто в Ірландії

0
1 рік ago

Чимало українців до Ірландії прибули на власному автомобілі. Тепер постає питання: як законно користуватися своїм авто, де його зареєструвати і продовжити на нього страховку?

Щодо реєстрації, то Ірландія продовжила для українців право їздити без неї ще на рік. Але, щоб все було законно, вам слід пройти таку процедуру:

 • Зареєструвати mygovid
 • В розділі “my account” знайти підрозділ “мої запити”
 • В цьому підрозділі створити запит з текстом “Temporary exemption of vehicle”. До запиту прикріпити скан-копії:
  • самої форми запиту, заповнену на вашу авто,
  • паспорта,
  • техпаспорта на авто,
  • жовтого листа,
  • страхування авто,
  • підтвердження адреси (будь-який рахунок на комунальні послуги на ваше ім’я та адресу, договір оренди, довідку з готелю тощо).

Цікава інформація: Як отримати PPSN в Ірландії

Відповідь зазвичай приходить через декілька днів. Ще через тиждень поштою прийде лист з податкової про звільнення від реєстрації. Цей лист вам доведеться завжди возити із собою разом з документами, які підтягували до запиту.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Щодо страхування автомобіля з українською реєстрацією, то його теж продовжити нескладно. І якщо Зелена карта закінчилася за кордоном, це питання можна легко вирішити, не повертаючись на батьківщину.

Отож, на час воєнного стану для українців, які виїхали за кордон, з’явилася можливість оформити Зелену карту онлайн. Але оскільки ви, перебуваючи за кордоном, не можете особисто прийти до офісу страхової компанії та заповнити бланк, то ви можете подати заявку на Зелену карту онлайн на сайті страхової компанії, після чого поліс буде складено та надіслано на вашу адресу. Тепер лише кілька кліків, й ви можете продовжити страховку автомобіля.

Читайте також: Як економити на поїздках в Ірландії?

За кордоном водіїв без Зеленої карти чекає не просто самостійне відшкодування збитків потерпілим в аварії, а й величезні штрафи, арешт майна, можлива депортація, затримання водія до виплат повного відшкодування та заборона на наступні в’їзди.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *