Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як правильно сортувати сміття в Ірланді

0
1 рік ago

Залежно від того, де ви живете, у вас може бути збір на узбіччі або система загальних сміттєвих баків. Процедури збору відрізняються, тому вам слід уточнити це у збирача сміття.

Ви можете отримати кілька баків для сміття на колесах. Збирачі сміття мають систему поділу побутових відходів із колірним кодуванням. Зазвичай, коричневі баки призначені для органічних відходів, зелені баки – для відходів, що переробляються, а чорні баки – для звичайних відходів. Ваш збирач сміття надасть детальну інформацію про те, що має знаходитись у кожному з контейнерів.

Органічні відходи. Коричневі контейнери.

Органічні відходи – це харчові та садові відходи. Всі коричневі баки для сміття придатні для компостування. Компостування – це природний метод переробки органічного матеріалу.

Відходи, що переробляються. Зелений контейнер.

Багато побутових відходів можна викинути у зелений бак та переробити. Переробка заощаджує енергію, зменшує кількість відходів на звалищах та добре впливає на навколишнє середовище.

У контейнер для переробки побутових відходів можна покласти:

1) папір та картон – брошури, листи, сплющені картонні коробки, коробки для яєць, картон із рулону туалетного паперу або кухонного рулону, газети та картонні коробки «Тетрапак» для соку та молока;

Читайте також: Як оформити страховку на українське авто в Ірландії

2) жорсткий пластик (митий, висушений) – пластикові пляшки з-під напоїв, пластикові контейнери, місткості для олії, йогурту та салату; пластикові лотки та лотки для фруктів та овочів; пластикові контейнери для молока; пластикові пляшки для рідкого мила та шампуню;

3) м’який пластик (митий, сухий): поліетиленові пакети для заморожених продуктів, хлібні обгортки та поліетиленові пакети для покупок;

4) банки (вимиті, висушені): банки з-під супу, контейнери для корму домашніх  тварин, банки з-під напоїв та банки з-під їжі.

Всі предмети повинні бути сухими, чистими і вільно поміщатися у контейнер для сміття.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Загальні відходи. Чорний контейнер.

Звичайні відходи не підлягають переробці чи компостуванню та їх відвозять на звалище.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *