Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Постанова про довгострокове проживання в Ірландії

0
1 рік ago

Продовжуючи розмову щодо набуття громадянства Ірландії, яка була розпочата декілька тижнів тому. Слід звернути увагу на оновлення офіційної інформації з цього питання. А саме, на голосування Європарламенту щодо Директиви про довгострокове проживання.

Директива про довгострокове проживання

Депутати Європарламенту схвалили мандат на проведення переговорів щодо запропонованих змін до чинної директиви.

Головними були питання щодо довгострокових резидентів. До них належать прискорення видачі довгострокових дозволів ЄС після 3 років законного проживання та можливість інтеграції осіб, які мають статус тимчасового захисту.

Довгострокові мешканці ЄС зможуть переїхати до іншої країни ЄС без додаткових обмежень на роботу. А також їхні діти-утриманці автоматично отримають такий самий статус.

Після того, як пленарне засідання дасть зелене світло, депутати Європарламенту можуть розпочати переговори з Радою щодо остаточної форми цих законодавчих текстів.

Парламент і голови Ради зобов’язалися працювати разом, щоб прийняти реформу правил міграції та притулку ЄС до виборів до ЄС 2024 року.

Управління притулком та міграцією

Депутати Європарламенту затвердили свою позицію щодо запропонованого оновлення регламенту ЄС. Було розглянуто питання стосовно надання притулку та управління міграцією, так звані Дублінські правила.

ЄС та його держави-члени діятимуть спільно для управління наданням притулку та міграцією відповідно до міжнародного законодавства та законодавства ЄС. З країнами, які не входять до ЄС, здійснюватиметься співпраця.

Читайте також: Як знайти безкоштовне житло в Ірландії?

Кризова ситуація

Депутати Європарламенту затвердили свій мандат щодо нових правил у разі кризи. Вони будуть застосовуватися тимчасово, коли держава-член стикається з масовим та раптовим прибуттям громадян третіх країн, відступаючи від загальних рамок. Вони повинні забезпечити справедливий розподіл відповідальності. А також захист прав осіб, які клопотають про надання притулку, та осіб, які мають міжнародний захист.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Кризова ситуація буде підтверджена Комісією після консультацій із зацікавленою державою-членом та відповідними агентствами ЄС. Комісія визначить, які заходи підтримки необхідні. Вони включатимуть додаткові потужності, а також обов’язкові переїзди. Пріоритет буде відданий вразливим особам.

Також читайте: Українська мова буде в ірландських школах Докладніше тут

На пленарному засіданні 20 квітня було ухвалено рішення розпочати переговори з країнами-членами ЄС щодо питань політики міграції та надання притулку.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *