Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні ветеринарні консультації для українців

1
1 рік ago

В Україні запустили безплатні онлайн-консультації для власників домашніх тварин. Скористатися допомогою можуть усі, хто потребує рекомендацій чи порад ветеринара.

Міжнародна ветеринарна організація Veterinarians Without Borders яка займається покращенням здоров’я тварин, людей і навколишнього середовища в Канаді та в усьому світі, запустила безплатну ветеринарну допомогу онлайн, призначену для українців та їхніх домашніх улюбленців. До ініціативи також долучилися GladPet (некомерційний проєкт, спрямований на системне вирішення проблеми безпритульних тварин та допомоги притулкам) і ветеринарна клініка «Пес і Кіт», яка вже

18 років піклується про здоров’я та благополуччя домашніх тварин.  Проєкт реалізується в рамках підтримки громадян України, які, незважаючи на складні умови під час війни, продовжують піклуватися про своїх домашніх улюбленців. Головною метою програми є надання допомоги тим, хто її потребує, але не має можливості відвідати ветеринарну клініку. Скористатися ветеринарною допомогою онлайн можуть як ті українці, котрі піклуються про своїх чи бездомних тварин на території України, так і власники, які виїхали зі своїми улюбленцями за кордон.

Платформа для допомоги тваринам та їхнім власникам

Онлайн-платформа функціонує як своєрідна віртуальна клініка, де власники тварин можуть отримати безплатну ветеринарну консультацію у фахівців з різних галузей медицини. Серед медиків, які пропонують свої послуги на платформі, представлені не лише ветеринари широкого профілю, але й вузькі спеціалісти для тварин, в тому числі:

 • дерматологи;
 • ендокринологи;
 • гастроентерологи;
 • онкологи;
 • фахівці, які спеціалізуються на екзотичних тваринах і птахах.

У більшості випадків консультації надають ветеринарні лікарі загальної практики. Консультація фахівця вузького профілю можлива за попереднім записом. При багатьох захворюваннях тварині знадобиться проведення діагностичних досліджень і все одно пізніше потрібно буде звернутися до ветеринарної клініки. Але лікарі, які працюють на платформі, за необхідності можуть супроводжувати вас у процесі діагностики та лікування.

Консультація онлайн – коли корисно, коли не варто

Звернутися за онлайн-консультацією до медичного спеціаліста варто у ситуаціях, коли стан здоров’я улюбленця визиває занепокоєння, а швидко звернутися до стаціонарної ветклініки немає можливості. Віртуальна консультація допоможе оцінити ступінь небезпечності випадку та дізнатися, чим можна допомогти улюбленцю до очного візиту до лікаря. Також скористатися послугами онлайн-платформи буде корисно, якщо ви:

 • потребуєте інформації щодо догляду, піклування, профілактичних обробок та запобігання захворювань у котів та собак;
 • знаходитесь за кордоном і не можете порозумітися з місцевим лікарем (через мовний бар’єр або ментальні відмінності);
 • хочете почути альтернативну думку спеціаліста, коли вже певний час лікуєте улюбленця за медичними приписами ветеринара, але починаєте сумніватися в ефективності назначеного лікування;
 • підібрали тварину на вулиці та хочете допомогти, але не знаєте, що саме маєте зробити.

У той самий час, варто розуміти, що онлайн-консультація не зможе допомогти у невідкладних станах – коли тварині потрібна термінова медична допомога в умовах стаціонарної ветеринарної клініки.

Як записатися на консультацію до лікаря

Алгоритм процедури запису на онлайн-консультацію ветеринара на платформі виглядає наступним чином:

 1. Подати заявку адміністратору контакт-центру – це можна зробити будь-яким зручним для вас способом (за допомогою запропонованої форми зворотного зв’язку або через календар на сайті, задзвонивши за вказаним телефоном чи скориставшись месенджером Telegram).
 2. Адміністратор контакт-центру обробить подану заявку й відповість вам у найкоротший термін. Заявки обробляються щоденно з 10.00 – 19.00.
 3. У залежності від запиту, адміністратор допоможе обрати тип, формат і фахівця для консультації (лікаря загальної практики чи вузького спеціаліста) та зафіксує за вами необхідний час.
 4. На електронну скриньку або в месенджер ви отримаєте форму анкети – форму необхідно обов’язково заповнити, адже йдеться про первинну інформацію для лікаря. Крім анкети, вам також буде надіслана інструкція, як підготуватися до онлайн-консультації.
 5. Після проведення консультацій лікар надішле вам у письмовій формі свої рекомендації, в тому числі, може наполягати на проведенні обстеження чи лікування пацієнта у ветеринарній лікарні.

Як надається консультація

Консультації на платформі безплатної ветеринарної допомоги можуть відбуватися в трьох різних форматах:

 • відео-консультація;
 • консультація по телефону;
 • консультація в Телеграмі.

Побачити більше: Іпотека в Польщі для українців

Звичайно, найефективнішою буде консультація в форматі відео, адже, маючи змогу побачити пацієнта, ветлікар може отримати максимум інформації про нього. Відео-зв’язок забезпечується за допомогою програми ZOOM. Тож для отримання такої консультації потрібно мати комп’ютер або ноутбук чи якийсь гаджет з відеокамерою та доступом до інтернету. Якщо немає змоги організувати відео-прийом у лікаря, можна отримати поради від ветеринара в усній формі під час телефонної розмови або в письмовій – за допомогою переписки в Телеграмі.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

 1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis vitae vehicula mauris, vitae sagittis ipsum. Maecenas posuere interdum lacinia. Morbi tincidunt nulla magna, vel vehicula eros accumsan sit amet. Mauris varius mi sit amet neque lobortis, vitae vulputate libero ultricies. Sed et porta odio. Fusce eget neque pulvinar, hendrerit dui at, fringilla tellus.

  Donec et tortor vel ligula porttitor ultrices vitae eu felis. Maecenas sagittis, quam eu dignissim molestie, ante augue lobortis sapien, vel finibus nisl dolor nec lacus. Cras at nibh ante. Mauris quis tortor orci. Vivamus sem massa, consequat nec commodo ac, rhoncus a felis.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *