Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українські продукти в Польщі

0
1 рік ago

Мабуть кожен українець час від часу сумує за українськими продуктами. І це не дивно, адже продукція українського виробництва надзвичайно смачна. Але, на жаль, її доволі складно знайти в Польщі. Втім, це цілком можливо. 

Ми підготували для вас підбірку з магазинів, де ви можете знайти українську продукцію. Такі магазини є у багатьох містах Польщі. Варто зауважити, що багато магазинів пропонують онлайн-доставку. Тож навіть якщо у вашому місті чи населеному пункті відсутні українські магазини, ви завжди можете купити ці продукти онлайн. Поговоримо про українські магазини у найбільших містах Польщі.

Магазини української продукції у Варшаві

У столиці Польщі працюють декілька магазинів української продукції. Це такі магазини як:

Ціни на продукцію та асортимент товару можуть відрізнятися в залежності від магазину. Втім, можна не сумніватися, що у цих магазинах ви знайдете великий вибір українських товарів. У Варшаві є як мережеві магазини, які працюють ще у деяких містах Польщі, так і локальні.

Магазини української продукції у Лодзі

Лодзь також може порадувати любителів української продукції. Адже у цьому місті є декілька магазинів, де продаються українські товари. І це:

У цих магазинах є доволі великий вибір української продукції. Але асортимент може відрізнятися, в залежності від магазину.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Магазини української продукції у Катовіцах

Що стосується міста Катовіце, то у ньому ви також зможете знайти українську продукцію. В цьому місті також є українські магазини. Серед них:

На вас чекатиме величезний вибір українських товарів. Ціни можуть відрізнятися в залежності від магазину, втім, ви точно знайдете те, що буде вам до смаку. Графік роботи кожного магазину потрібно уточнювати безпосередньо у пунктах продажу товарів.

Магазини української продукції у Вроцлаві

Жителі Вроцлава також можуть купити собі українські смаколики. Для цього потрібно прийти в один з цих магазинів:

Тож у Вроцлаві ви знайдете як мережеві магазини української продукції, так і локальні, які є тільки у цьому місті. Вибір у кожному з цих магазинів доволі великий, тому ви зможете знайти те, що вам сподобається.

Побачити більше: Українці за кордоном мають задекларувати отриману фінансову допомогу

Магазини української продукції у Гданську

Жителі Гданська можуть придбати українські товари у таких магазинах:

В Гданську нема величезної кількості українських магазинів, втім, у цьому місті однозначно знайдеться продукція, яка зможе нагадати про Україну.

Вам також може бути цікава інформація про те, де у Польщі знаходяться ресторани з українською кухнею.

Магазини української продукції у Кракові

Краків – це одне з польських міст, де наразі перебуває найбільша кількість українців. І кожен з них може час від часу поласувати українськими продуктами, зазирнувши в один з цих магазинів:

Вибір у цих магазинах доволі великий, тож ви точно зможете знайти щось, що вам сподобається. Ціни та асортимент можуть відрізнятися в залежності від магазину.

Магазини української продукції у Познані

Шанс купити українські товари є також і у мешканців Познані. Для цього потрібно прийти за однією з таких адрес:

Тож варто навідатися в один з цих магазинів для того, щоб насолодитися українською продукцією. Асортимент у магазинах доволі великий але може відрізнятися в залежності від місця.

В яких магазинах ви можете зустріти українські товари

Окрім вищезазначених магазинів, у Польщі також є і великі супермаркети, де можна знайти продукти українського виробництва. Це:

  • Carrefour;
  • Auchan;
  • Biedronka;
  • Lidl;

Звісно, вибір у цих супермаркетах не такий великий, як у спеціалізлваних магазинах, але тим не менш, завжди є шанс знайти щось з улюбленої продукції. Крім того, у деяких містах можуть бути локальні магазини. Тож варто уважно стежити за цим.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *