Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Вчителі з України в ірландських школах

0
1 рік ago

Понад 100 вчителів середніх шкіл з України зареєструвалися для викладання в ірландських школах.

За словами міністра освіти Норми Фоулі, на сьогодні 103 українських вчителів середніх шкіл зареєструвалися тут у Педагогічній раді.

Міністр освіти виступала на щорічній конференції Об’єднаного керуючого органу (JMB) у Кілларні.

Ірландські школи стали «притулком для більш ніж 15 000 дітей та молодих людей, які рятуються від неймовірних страждань та війни в Україні», — сказала пані Фоулі.

Перегляньте подібне: Українська мова в ірландських школах

Серед наших однолітків у Європі Ірландія має один із найвищих показників зарахування студентів з України. Це дає певне уявлення про швидкість, з якою ірландська система освіти відреагувала на прибуття українських учнів».

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК) також готує студентів до складання першого іспиту українською мовою в рамках атестату зрілості на іспитах 2025 року.

Штучний Інтелект у школах Ірландії

Міністр також розповіла про реформу вихідного сертифікату, зазначивши, що ця реформа необхідна для підготовки учнів до «нової реальності» після останніх досягнень у галузі штучного інтелекту.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

«Існуючий атестат про закінчення школи має багато переваг, але є й способи, якими він ризикує не підготувати ірландських студентів до миру, в якому вони житимуть і працюватимуть», — сказала Фоулі.

«Ми багато років говорили про те, як штучний інтелект змінить світ праці, і останні розробки в галузі ШІ роблять це ще більш насущним та актуальним».

ШІ більше не «далека реальність, а цілком реальна сила, з якою ми маємо рахуватися заради наших дітей та молоді», — додала вона.

Хоча ніхто з нас не знає, як продовжуватимуться ці зміни, і ми не можемо повністю контролювати їх, ми можемо контролювати, «як ми готуємося до цих змін і як ми допомагаємо молодим людям орієнтуватися в них».

Ми повинні прагнути до того, щоб атестат про закінчення школи постачав учням навички, необхідні для процвітання в цій новій реальності».

Студенти-вчителі для шкіл Ірландії

Школи вже не перший рік стикаються з труднощами при наймі вчителів. Міністр провів зустрічі з низкою коледжів, щоб обговорити наявність студентів-учителів для заповнення вакансій.

Цікава інформація: Вимоги до роботи в Ірландії медикам з України

За словами пані Фоулі, коледжі відреагували дуже позитивно, що розширило можливості для надання допомоги школам. Навчальна рада також запровадила правила, що дозволяють реєструвати викладачів бакалаврату для підтримки шкіл.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *