Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Візит Зеленського в Німеччину

0
10 місяців ago

Приїде чи не приїде з офіційним візитом президент України Володимир Зеленський у Німеччину?

Запланована зустріч

За повідомленнями Tagesspiegel, на 13 травня запланований візит президента України Зеленського до Берліна. Запланована, зокрема, зустріч з канцлером Шольцем та поїздка до Аахена.

Однак офіційно цей візит ще не підтверджений. За словами речниці поліції, підготовка вже розпочалася, але жодних подробиць щодо заходів безпеки не розголошується. Очікується, що Зеленський приземлиться у військовій частині аеропорту BER, а навколо площі, де розташований його готель, будуть посилені заходи безпеки.

Планується, що 14 травня його з військовими почестями офіційно привітає канцлер Шольц, а потім він вирушить гелікоптером до Аахена на церемонію вручення премії Карла Великого. Починаючи з 1950 року, цінна нагорода, відома як Премія Карла Великого міста Аахен, вручається тим, хто зробив внесок у зміцнення європейської єдності.

Німецька підготовка до зустрічі президента

Поліція Берліна підтвердила плани підготовки, що є достатньо незвичним, оскільки закордонні поїздки Володимира Зеленського зазвичай тримаються в таємниці до останнього моменту з міркувань безпеки. Плани можуть змінюватися в залежності від ситуації в зоні конфлікту, оскільки наразі Україна планує наступ з метою відвоювання окупованих Росією територій. Наразі ані українське посольство, ані уряд офіційно не підтвердили візит Зеленського до Берліна в середу.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Які країни Зеленський відвідав за час війни?

За перші десять місяців після російського вторгнення Зеленський взагалі не виїжджав за кордон. Потім він прилетів до Вашингтона якраз перед Різдвом, щоб зустрітися з президентом США Джо Байденом. На зворотному шляху він зупинився в Польщі, де зустрівся з главою держави Анджеєм Дудою. Потім побували в Лондоні, Парижі, Брюсселі та Варшаві.

У середу 3 травня Володимир Зеленський здійснив несподіваний візит до столиці Фінляндії Гельсінкі, яка нещодавно вступила до НАТО. Востаннє Зеленський відвідував Німеччину в липні 2021 року, коли він зустрічався з колишньою канцлеркою Ангелою Меркель.

Читайте також: Як розрахувати відпустку в Німеччині?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші