Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні курси з пошуку роботи у Варшаві

0
1 рік ago

Українки у Варшаві мають можливість пройти безкоштовні курси з пошуку роботи за спеціальністю від Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Також є можливість пройти онлайн-курси. Розповідаємо більше у матеріалі.

Розпочався новий набір на курси My Digital Life

Наразі знову оголошено набір на безкоштовні заняття від My Digital Life. А перші учні вже завершили своє навчання й троє з них вже знайшли собі роботу. Але це далеко не всі досягнення.

Троє учасників курсу також вирішили створити власну фірму на території Польщі й вже зовсім скоро вони розпочнуть провадити діяльність на території цієї країни. Тому якщо ви також у пошуках роботи, варто зареєструватися на участь у курсах.

Для того, щоб подати заявку на участь в курсі, вам потрібно заповнити спеціальну анкету. Вона доступна за цим посиланням. В анкеті вас попросять розказати трохи про себе. Вам потрібно буде заповнити такі обов’язкові дані:

 1. Ім’я та прізвище;
 2. Адреса вашої електронної пошти;
 3. Якою мовою ви користуєтеся під час виконання робочих обов’язків: українська, польська, англійська або інша (вказати яка);
 4. Відомості про ваше місце проживання;
 5. Посада, на якій ви працювали в Україні;
 6. Як ви оцінюєте свій рівень цифрової грамотності;
 7. Дати згоду на оброблення персональних даних;

Заповнення анкети – це перший етап відбору. Другий етап – це співбесіда, під час якої вас запитають про вашу мотивацію до навчання та рівень володіння польською або англійською мовами. Останній етап – це підписання документу, в якому буде окреслено обов’язки двох сторін.

Дедлайн подачі заявок на участь в курсі не вказаний, але не варто з цим затягувати, оскільки старт навчання буде вже найближчим часом. Середня тривалість заняття – 90 хвилин. Програма триватиме до кінця жовтня 2023 року.

Побачити більше: Найкращі програми-перекладачі з польської та української мов для телефона

Для того, щоб подати заявку на проходження курсів онлайн, вам потрібно:

 1. Зареєструватися на сторінці Upwardly Global. Для цього потрібно перейти за цим посиланням: https://www.upwardlyglobal.org/for-ukrainians/poland;
 2. Заповнити своє CV.
 3. Очікувати на зворотній зв’язок;

Оскільки навчання онлайн відбуватиметься англійською мовою, потрібно заповнювати всі дані англійською.

На кого розрахований курс My Digital Life

My Digital Life – це навчальна програма, яка розрахована на українок, що були вимушені переїхати до Польщі. За допомогою цих курсів кожна українка, яка працювала у сфері приватних підприємств, логістики, аналізу даних, фінансів, торгівлі чи адміністрації зможе знайти роботу за своєю спеціальністю. На курс можна подати заявку, якщо ви відповідаєте таким критеріям:

 1. Ви з України та шукаєте роботу в Варшаві або її околицях;
 2. У вас є досвід в таких сферах як логістика, фінанси, аналіз даних, приватні підприємства, торгівля чи адміністрація
 3. Вам потрібна підтримка й менторінг для того, щоб знайти роботу на польському ринку праці;
 4. Ви хочете навчатися та надалі розвивати свої компетенції;
 5. У вас є стабільний час на проходження курсів офлайн або онлайн;
 6. Ви знаєте польську або англійську мову на комунікативному рівні.

Участь безкоштовна, але вам потрібно буде прикладати максимум зусиль під час навчання та шукати вільний час на проходження курсів. Є можливість пройти курс як онлайн (виключно англійською мовою), так і офлайн (польською мовою). Курс триватиме 6 тижнів.

Для того, щоб зв’язатися з організаторами, можна написати за адресою: joanna.abramowicz@frsi.org.pl.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як проходитиме навчання за програмою My Digital Life

Якщо ви зареєструвалися на проходження курсу в стаціонарному режимі, то він буде проходити у вигляді зустрічей групами. Максимальна кількість людей в групі – не більше 15 осіб. Під час зустрічей будуть розглянуті такі питання:

 1. Як користуватися польським ринком праці;
 2. Як створити резюме та заповнити профіль Linkedin;
 3. Як орієнтуватися на ринку польських міжнародних фірм;
 4. Яка різниця між польськими та українськими міжнародними фірмами й за якими принципами працюють польські компанії.

Також на курсах додатково проводитимуться заняття з польської мови, а також заняття, які стосуються питань програмування та цифрових технологій, які можуть вимагатися роботодавцями. Завдяки цим заняттям ви матимете більше шансів на працевлаштування за вашим фахом на польському ринку праці.

Упродовж занять учасники матимуть підтримку від коуча, який допоможе правильно заповнити CV та  профіль на Linkedin, а також підбере додаткові заняття відповідно до вашого фаху. Також, коуч буде оказувати підтримку в процесі пошуку роботи та допоможе підготуватися до співбесіди. Що стосується онлайн занять, то учасники таких курсів отримають усі матеріали додатково.

Крім того, вам не варто хвилюватися, якщо вам немає з ким залишити дитину. Адже учасницям курсу гарантується допомога та догляд за дитиною у моменти, коли вам потрібно бути присутніми на заняттях.

Що гарантовано після проходження занять за програмою My Digital Life

Після 6 тижнів інтенсивних занять кожен учасник гарантовано отримає сертифікат про успішне закінчення навчальної програми. Також, упродовж курсу ви:

 1. Створите професіональне CV та  профіль на Linkedin;
 2. Дізнаєтеся про очікування й потреби польських роботодавців;
 3. Отримаєте доступ до навчальних програм та професійних курсів і сертифікатів Microsoft;
 4. Збільшите свої шанси на працевлаштування саме за вашим фахом.

Учасників занять гарантовано будуть підтримувати на кожному етапі працевлаштування. Однак пам’ятайте, що успішне працевлаштування в першу чергу залежить від вас самих. Ви матимете шанси влаштуватися у фірми Orange, Play, InPost, Ebilet або інші, де вимагаються саме ваші фахові здібності.

Головним партнером є організація Upwardly Global, яка має величезний досвід у підтримці мігрантів та вдосконаленню їхніх компетенцій, відповідно до американського ринку праці. Ще більше деталей щодо участі в програмі ви дізнаєтеся під час співбесіди.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *