Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи можна працювати в Україні перебуваючи в Ірландії?

0
10 місяців ago

Українці, які прибувають до Ірландії на час воєнного стану, цікавляться, чи можуть вони легально продовжити працювати в Україні? Тут важливо, чи підприємство офіційно видало наказ про віддалену роботу.

Відповідно до ч. 1 ст. 60-2 КЗпП, дистанційна робота — це така форма організації праці, за якої працівник виконує роботу поза робочими приміщеннями чи територією роботодавця, в будь-якому місці за своїм вибором та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. У разі виникнення загрози збройної агресії дистанційна робота може запроваджуватися наказом власника або уповноваженого ним органу без обов’язкового укладення трудового договору про дистанційну роботу в письмовій формі. Увага: законодавство не містить заборони щодо виконання дистанційної роботи за кордоном.

Подібна інформація: Все про роботу в Ірландії

Відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства на певний строк. Отже, перебування працівників за кордоном на час воєнного стану можна не вважати відрядженням.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Таким чином, якщо працівник виїхав за межі України у зв’язку з небезпекою для життя і здоров’я під час дії воєнного стану та має технічну можливість працювати дистанційно, а роботодавець видав відповідний наказ, то таким працівникам у табелі обліку робочого часу відображають фактично відпрацьований час та виплачують зарплату за виконану роботу (відпрацьований час).

Читайте також: Допомога по догляду за дітьми в Ірландії

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші