Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога 900 злотих на покупки у Biedronka

0
10 місяців ago

Мережа магазинів Biedronka знову видає українцям 900 злотих на покупки. В рамках цієї програми одна родина може отримати 1 картку на 900 злотих. Але не більше однієї. 

Допомогу можуть отримати українці, які приїхали в Польщу після 24 лютого 2022 року. В першу чергу допомога надаватиметься:

 1. Особам старше 60 років.
 2. Вагітним жінкам.
 3. Особам, яка самостійно виховують дитину (це може бути один з батьків або опікун).
 4. Батькам або опікунам людей з інвалідністю.
 5. Людям з інвалідністю, які мають польську або українську довідку, що це підтверджує.

Для того, щоб оформити картку, потрібно заповнити анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfw7dAyj66ag339hUh7LKcsihBVvvxXTLVYT8vQ7S_uKc6F0Q/viewform?fbclid=IwAR22azyTSR7GGTuwl0GKbBWdAwBc65kvz7fZMvA7wKhFKcjwnn6X2K4lqyc.

Дату видачі карток призначатимуть індивідуально. Інформація про це надійде з 15 по 19 травня 2023 року. Заявки приймаються до 19.00 12 травня 2023 року, якщо ліміт не буде вичерпано раніше. Картки можуть отримати ті, хто проживає у Гдині або Тчеві.

Під час заповнення форми уважно перевіряйте усі деталі. Якщо ви десь зробите помилку, ви не отримаєте відповіді від фонду.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Кому адресована допомога?

Допомога призначена для найбідніших людей з України, які через війну в їхній країні прибули до Польщі після 24.02. Як підкреслює фонд „Бедронка”, вони прагнуть протидіяти проблемі бідності серед людей, які приїхали з України, і запобігти надмірному розслоєнню суспільства.

Що містять карти та коди?

Понад 10 тисяч карток та 35 тисяч кодів для покупок у мережі „Бєдронка” було доставлено до партнерських пунктів фонду, куди можна звернутися за такою допомогою безпосередньо. Це рішення дозволяє конкретним організаціям безпосередньо перевіряти і верифікувати осіб, які найбільше потребують допомоги. Отримана картка поповнюється на суму 300 злотих. Протягом наступних трьох місяців картка буде поповнюватися на ту ж суму, тобто в цілому буде 900 злотих для використання на покупки в мережі Biedronka. Кожна сім’я може подати заявку на отримання максимум трьох таких карток. Коли ви отримаєте картку, вона буде готова до використання.

Побачити більше: Польський Червоний Хрест та IFRC знову надають фінансову допомогу українцям

Вартість одного електронного коду складає 50 злотих. Дане рішення призначене для людей, які потребують швидкої підтримки та планують залишити Польщу у найближчому майбутньому. Такі коди видаються один раз, але кожна сім’я може отримати дев’ять разів.

Чи є товари, за які Ви не можете заплатити карткою чи електронним кодом?

Так, фонд вказує у своїх правилах, що за алкоголь та сигарети або інші тютюнові вироби не можна заплатити карткою або електронним кодом. Ви також не зможете придбати текстиль, а також поповнювати рахунок мобільного телефону. Карткові фонди переважно застосовуються для предметів першої необхідності, тобто насамперед продуктів харчування та засобів гігієни.

Ми не отримали офіційної інформації від Фонду Бєдронка стосовно наявності карток. Будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з фондом.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Members
 • Активність
 • New
 • Online
 • Групи
 • Активність
 • Найновіші