Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога по догляду за дітьми в Ірландії

0
1 рік ago

Допомога від держави по догляду за дітьми для батьків в Ірландії. Все про послуги няні та субсидії

Дошкільний заклад для діток від 2 років та 8 місяців

Програма догляду та освіти дітей раннього віку (відома як ECCE) надає для дітей 2 (два) роки безкоштовного дошкільного навчання. Мова йде про 3 години на день, 5 днів на тиждень – з вересня по червень. ECCE надають понад 4000 постачальників догляду по всій Ірландії. Держава сплачує повну (ECCE) вартість постачальникам, а батьки не повинні платити.

Однак є певні обмеження. Щоб оформити дитину у дошкільний навчальний заклад, їй має бути не менше 2 років і 8 місяців станом на вересень на початку ECCE семестру. До кінця семестру у червні дітям не повинно бути понад 5 років і 6 місяців.
Ви можете зв’язатися з місцевим постачальником ECCE, щоб дізнатися, чи є у них місце для вашої дитини, або ви можете зв’язатися з місцевим комітетом з догляду за дітьми у вашому окрузі, який допоможе вам знайти місце. Ви можете знайти інформацію про місцевий окружний комітет з догляду за дітьми на сайті www.myccc.ie.

Читайте також: Як уряд Ірландії спонукає українців повернутися?

Догляд за дітьми від 6-15 років

Догляд в Ірландії надається дітям віком від 6 місяців до 15 років. Догляд за дітьми включає:

  • послуги з догляду за дітьми у відповідному центрі догляду;
  • няні, які доглядають за дітьми у власному домі няні;
  • або няні, які працюють в домі, де проживає дитина

Держава надає допомогу з оплати догляду за дитиною через Національну програму догляду за дітьми (NCS). NCS оплачує повністю або частково вартість догляду за дитиною. NCS доступний лише для зареєстрованих постачальників послуг з догляду за дітьми, що включає всі послуги з догляду за дітьми у відповідних центрах і деяких нянь, які працюють у себе вдома.
Якщо вам надано тимчасовий захист, NCS може покрити повну вартість догляду за дитиною в рамках домовленостей про спонсорство NCS. Ваш місцевий окружний комітет з догляду за дітьми на сайті www.myccc.ie може спрямувати до відповідного спонсора NCS. Більше інформації про NCS можна знайти на сайті www.ncs.gov.ie.

Ви можете зв’язатися з місцевим закладом догляду за дітьми, щоб дізнатися, чи є в них місце для вашої дитини, або ви можете зв’язатися з місцевим окружним комітетом з догляду за дітьми, який допоможе вам знайти місце. Ви можете знайти інформацію про місцевий окружний комітет з догляду за дітьми на www.myccc.ie.

Подібна інформація: Вчителі з України в ірландських школах

Що таке Національна програма догляду за дітьми (NCS)?

Вона надає фінансову підтримку для покриття ваших витрат по догляду за дітьми.
Існує два типи субсидії по догляду за дитиною віком від 24 тижнів до 15 років:

  • універсальна субсидія, яка не залежить від матеріального становища
  • та субсидія на основі доходу, яка перевіряється на розмір доходів.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Подати заявку на отримання субсидії можна онлайн за допомогою MyGovID.
Щоб подати заяву в паперовому вигляді, зв’яжіться з Центром підтримки батьків NCS за номером 01 906 8530. Тоді Центр підтримки батьків надішле вам форму заяви поштою.
Ваш постачальник послуг з догляду за дітьми, включно з нянями та послугами з догляду за дітьми шкільного віку, повинен бути зареєстрований у Tusla та мати договір Національної схеми догляду за дітьми з Департаментом у справах дітей, рівності, інвалідності, інтеграції та молоді.
Субсидія буде виплачена безпосередньо вашому закладу догляду за дитиною. Тоді ваш постачальник відніме вашу субсидію з вашого рахунку за догляд за дитиною.
Ви можете скористатися функцією пошуку по догляду за дітьми, щоб знайти повний список постачальників послуг з догляду за дітьми NCS. Також ви можете звернутися до місцевого комітету з догляду за дітьми, щоб отримати детальну інформацію про цю програму.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *