Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

EnableMe UA – платформа допомоги інвалідам

0
1 рік ago

EnableMe UA – сучасна українська платформа для людей з обмеженими можливостями. Чим вона може допомогти та як нею скористатися? У яких країнах діє та які послуги надає? На ці питання ми підготували відповіді в нашому матеріалі.

Електронний довідник для інвалідів EnableMe UA

EnableMe UA – це прототип сучасного довідника для людей з інвалідністю, де кожен може отримати консультацію та практичну допомогу з різних питань. Основна аудиторія – це особи які мають ментальні розлади, хронічні захворювання та різний ступінь інвалідності. На сьогодні, це досить популярний ресурс, де зареєстровані більше 300 учасників. На платформі опубліковано більше 450 статей, а її консультантами є 16 експертів в галузі психології, ортопедії, менеджменту підбору персоналу, ментального та фізичного здоров’я, юристи, коучі, тренери. Ведеться співпраця з провідними українськими інтернет-ЗМІ: Obozrevatel, Фокус, Апостроф, а також з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України. Дізнатися, яка допомога надається українцям із інвалідністю в Німеччині, можна за посиланням.

Волонтери з цієї платформи працюють по всій Європі та надають допомогу в такому спектрі послуг:

  • транспортування (люди на візочках в пріоритеті, допомога безплатна, волонтери зв’яжуться протягом 24 годин після оформлення заявки на сайті);
  • допомога з реабілітації військовослужбовців (безплатне протезування за кордоном);
  • допомога дітям з інвалідністю та посттравматичним розладом;
  • пошук медичної допомоги за кордоном (спеціалістів та лікарів конкретної спеціалізації);
  • інформаційна допомога (інформаційний обмін між людьми з інвалідністю або їхніми родичами).

Подібна інформація: Перетин кордону з Польщею для українців-інвалідів

Як зареєструватися на платформі та переваги участі в проєкті

Сайт EnableMe дає можливість швидкої реєстрації. Також паралельно кожен учасник заповнює міні-анкету, де вказує хобі та надає коротку інформацію про себе. Це дає можливість адміністраторам платформи рекомендувати кожному актуальний контент та об’єднувати учасників в груп за інтересами (проживання в одній країні, різноманітний досвід життя з певною хворобою). Також є можливість реєстрації через власну сторінку у Facebook.

Сайт використовує 8 мов серед яких є українська. Платформа пропонує безліч корисної інформації для біженців у Німеччині. Тут представлені актуальні поради батькам дітей з особливими потребами, спеціальні заклади в ФРН для людей з інвалідністю, надається інформація, як працевлаштуватися людині з інвалідністю, а також пояснюється механізм підтвердження інвалідності в Німеччині тощо.

Окрім перерахованих категорій, є поради по здоров’ю в період воєнного стану: фізичному, ментальному, щодо загострення хронічних хвороб, допоміжні технології та терапія. Великий розділ платформи присвячений допомозі людям з інвалідністю, які проживають в Україні: подорожам та адаптації транспортних засобів для мобільності інвалідів, пошуку роботи й професійному зростанню, освіті, юридичним, фінансовим та соціальним питанням. Для ком’юніті є розділ зі спільнотами, підтримкою та зворотнім зв’язком.

Учасники спільноти, можуть спілкуватися через онлайн-чат, знаходити підтримку, друзів, ділитися досвідом. А це надзвичайно важливо для людей, які дещо відокремлені від суспільства через свої обмежені фізичні чи ментальні особливості. Товариська атмосфера дає можливість кожному спілкуватись у невимушеній формі, з використанням живих емоцій, а також гарно і з користю проводити час. Таке ком’юніті є важливим елементом психологічного і психічного добробуту для інвалідів, особливо за сучасних обставин.

Можливості користувачів EnableMe

Учасники онлайн-спільноти легко можуть використати основні функції свого особистого профілю:

  • додати фото або видалити створений профіль;
  • почати обговорення;
  • поставити питання;
  • змінити або видалити коментар.

Важливо: кожен учасник має виконувати правила етикету та дотримуватися цифрової терпимості в іншому випадку, можна поскаржитися на опонента адміністратору платформи.

Контактна інформація

Платформа EnableMe UA почала свою роботу з весни 2022 року і завжди відкрита до співпраці та залученню нових партнерів. В команду платформи запрошуються волонтери, які мають досвід роботи у сфері допомоги людям з особливими потребами, психологічній та фізичній реабілітації. Кожен бажаючий може заповнити онлайн-анкету і познайомитися з правилами роботи на платформі. При виникненні будь-яких питань, можна звернутися на email: oleksandra.zhurakhivska@enableme.com.ua. Також, платформа відкрита для спілкування через соціальні мережі:

Партнери платформи EnableMe UA

Платформа EnableMe UA співпрацює з багатьма міжнародними благодійними організаціями та фондами, які також надають підтримку та допомогу українцям з інвалідністю, а саме:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *