Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовний переклад присяжних документів

0
1 рік ago

Безкоштовний переклад присяжних документів: Ужонд воєвудський у місті Вроцлав надає цю послугу. Скористатися пропозицією можуть як українські біженці, так і інші іноземці, які подають документи на легалізацію. Послуга діятиме до 31 серпня 2023 року. 

Як скористатися безкоштовним присяжним перекладом

Для того, щоб скористатися послугою, потрібно особисто надати документи на переклад. Така послуга доступна не тільки у Вроцлаві, а також у регіональних відділеннях у містах:

  • Єленя Гура.
  • Легниця.

Вам потрібно заздалегідь записати на візит, вчасно прийти до одного з цих відділень, пред’явити документ, що підтверджує легальне перебування та заповнити спеціальну анкету, яку вам видадуть вже на місці.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Увага! Планується, що послуга діятиме до 31 серпня 2023 року, втім, якщо ліміт коштів, які надають на цю ініціативу, буде вичерпано раніше, можливість скористатися безкоштовним присяжним перекладом закінчиться до 31 серпня. 

Подавати документи можна лише від свого імені, якщо тільки мова не йде про неповнолітніх дітей. У цьому випадку документи подають батьки або їхні опікуни. Присяжний перекладач має право прийняти до 5 сторінок документів на переклад від однієї особи. Документи перекладаються з української, англійської та російської мов на польську мову.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: 71 701 11 00.

Читайте також: Роль Польщі в НАТО та перспектива України

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *