Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Йога для українців в Ірландії

0
1 рік ago

Йога для українців в Корку: для жінок і чоловіків – деталі в нашому матеріалі

Медитація та йога можуть допомогти зменшити рівень стресу та покращити психічне здоров’я та самомотивацію.

Медитація – це практика, яка спрямована на зосередження уваги на поточному моменті та зниження рівня тривоги. Вона може допомогти покращити зосередженість, знизити рівень стресу та тривоги, а також покращити настрій та самопочуття.

Йога – це практика фізичних вправ, спрямованих на зміцнення тіла та розслаблення розуму. Вона може допомогти зняти напругу з тіла, збільшити гнучкість, зменшити рівень стресу та тривоги, покращити настрій та самопочуття.

Тибетські чаші

Вони є популярним інструментом в медитації та релаксації, а також в практиках направлених на збереження здоров’я та покращення самопочуття. Звук, який вони випускають, може мати позитивний вплив на людину з різних причин. Зокрема звук може стимулювати нервову систему, викликаючи реакції, які допомагають заспокоїтися і розслабитися; сприяти релаксації м’язів, зниженню рівня стресу та покращенню кровообігу.

Ефективність йоги та медитації при стресах

При постійному стресовому стані, у якому зараз знаходяться українці у зв’язку із війною, медитація та йога можуть стати ефективними інструментами для зменшення рівня стресу та покращення психічного здоров’я. Вони допоможуть зосередитися на поточному моменті, знизити рівень тривоги та напруги, покращити настрій та самопочуття. Регулярна практика медитації та йоги може допомогти людині зберегти емоційний баланс та стати більш стійкою до стресових ситуацій.

Хто проводить:

Столбова Марія: магістр психології, фахівець з тілесно-орієнтованої терапії, інструктор з джайна йоги та Preksha медитації (одна з представниць джайнізму в Україні), інструктор з йоги (Himalayan Yoga Academy – Рішікеш).

Час: щосереди з 10:00 до 12:30

Ціна: наразі безкоштовно, в майбутньому можливий набір групи на платній основі

Кількість місць обмежена!

Запис – ОБОВ’ЯЗКОВИЙ У КЛЕР
+353 87 163 3154
Claire (WhatsApp, English speaking)

Location:
Collective cork
083 073 2811
https://maps.app.goo.gl/kU6C8DvMfXYYsQfd9

Також по всій Ірландії доступна Гаряча лінія психологічної підтримки «Call Tanya», яка допомагає українцям у складних стресових ситуаціях чи психологічних питаннях тут і зараз.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *