Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Де купити українські книжки в Польщі?

0
1 рік ago

Де купити книжки українською мовою? Це питання задають собі багато українців у Польщі. Адже не всі можуть одразу адаптуватися до польської мови настільки, щоб читати нею. А є ще потреба читати дітям казки. Тож питання пошуку книжок українською актуальне для багатьох біженців з України. 

Ми підготували для вас список з книжкових магазинів, де ви зможете знайти книжки рідною мовою. Адже таких місць у Польщі насправді вистачає. У підбірку увійшли як онлайн-магазини, так і відомі мережі, які є ледь не в кожному польському місті.

Інтернет-магазини Польщі де можливо купити книги українською

Доцільно розпочати з інтернет-магазинів. Адже багато людей користуються саме їхніми послугами. Це зручно та не забирає час для того, щоб поїхати кудись.

Наразі у Польщі діють такі інтернет-магазини, де можна купити українські книжки:

 • Knizka.pl – це краківський інтернет-магазин, але він здійснює доставку по всій території Польщі, а також у інші країни Європейського Союзу. Тут ви, здебільшого, знайдете дитячі книжки, адже магазин співпрацює з українським видавництвом “Ранок”. Тим не менш, його асортимент поступово розширюється.
 • Czytajswoje – це вже варшавська книгарня. Але як і у випадку з попередньою, тут передбачена доставка. В асортименті цього магазину багато іноземних книжок. І в тому числі є й українські.
 • SovaBooks – також варшавська книгарня. Здебільшого, у ній ви знайдете книжки для дорослої аудиторії. Серед жанрового різноманіття налічуються книжки на теми світоустрою, саморозвитку та вдосконалення професійних навичок. Тож якщо вас цікавлять подібні жанри, цей магазин вам підійде. Він доставляє книжки поштою по всій території Польщі.
 • Tezeusz – це антикварний книжковий магазин. Він не тільки продає, а ще й купує літературу. Тож якщо у вас є зайві книжки й ви не знаєте куди їх подіти – можете звернутися до цього магазину. Магазин підтримує Україну й рамках солідарності з нею жертвує 1% польському Червоному Хресту на допомогу Україні з кожного замовлення, розміщеного на сайті.
 • Znak – в цьому магазині, здебільшого, представлені дитячі книжки. Тут ви знайдете казки, Біблію та багато іншої літератури для дітей. Замовлення відправляються по всій території Польщі.
 • Гарна книгарня в Польщі – це книгарня, де ви можете придбати книжки та настільні ігри українською мовою. Стаціонарна адреса магазину знаходиться у Познані, втім доставка здійснюється усією територією Польщі. А відправка замовлення упродовж 24 годин з моменту купівлі. Асортимент книгарні оновлюється кожного тижня.
 • Book UA – книгарня, де усі книжки виключно українською мовою. Стаціонарна адреса магазину знаходиться у Глівіце. Книгарня пропонує величезне різноманіття жанрів, тож ви точно зможете знайти щось, що вам сподобається.

Тож якщо вам потрібно замовити книжку онлайн – можете користуватися цими магазинами. В них доволі хороший асортимент українських книжок.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Стаціонарні магазини з українськими книжками в Польщі

Крім того, в Польщі є мережі книжкових магазинів, в яких продаються українські книжки. Це такі книгарні як:

 • Empik – одна з найвідоміших мереж книгарень у Польщі. Магазини цієї мережі є як у великих, так і у маленьких містах. І в кожному з магазинів хороший асортимент. Тут є книжки для дітей, розмальовки та багато навчальних матеріалів.
 • Tania Książka – також розповсюджена мережа магазинів. Тут ви знайдете підліткову прозу українською мовою. Також, книжковий магазин підтримує Україну та співпрацює з фондами, які займаються зборами гуманітарної допомоги. Крім того, тут ви не знайдете товари російських брендів. Магазин виключив їх зі свого асортименту.
 • Świat Książki – цей магазин також не варто оминати стороною. Адже тут ви знайдете як книжки в українському перекладі, так і українську літературу загалом. І вибір доволі великий.
 • Bookland – це найбільша мережа книгарень в Польщі. Тут можна придбати українські казки та багато іншої дитячої літератури. Мережа підтримує Україну й допомагає українцям якомога швидше адаптуватися в польському середовищі.

Звісно, у деяких містах є ще й локальні книжкові магазини. Втім, магазини цих мереж можна побачити ледь не в кожному місті. Тож варто час від часу туди заглядати.

Сайти, де можна вільно завантажити книжки

Існують також сайти, де ви можете вільно завантажити книжки. Це такі сторінки як:

 • E-bookua – тут ви знайдете безліч книжок. Серед жанрового різноманіття можна побачити фентезі, історичні та біографічні романи, українські народні казки, підручники, аудіокниги та багато іншого. Також на сайті публікуються корисні поради для українських біженців. Ще, у сайта є спеціальний мобільний додаток. Тож ви можете користуватися саме ним.
 • Javalibre – ще один хороший сайт для читання українських книжок. Тут можна знайти казки, поезію, романи та багато інших цікавих книжок. І, так само як і попередній сайт, цей портал час від часу публікує корисні поради. А ще, на ньому доволі зручний пошук.
 • Chtyvo – інтерфейс цього сайту не дуже зручний, проте, тут доволі широкий асортимент книжок. І більш того, він постійно оновлюється. Ви можете шукати книжки за жанром або за алфавітом. Крім того, на сайті постійно публікуються новини зі світу літератури.

Тож якщо у вас виникає проблема з пошуком книжок українською мовою, ви легко зможете її вирішити за допомогою вищезазначених сайтів та магазинів. Ми також писали про те, де шукати безкоштовні електронні та аудіокниги та набори для творчості для наймолодших.

Мапа з українськими книжками у 22 країнах світу

Ще один варіант – скористатися спеціальною мапою, яку створили Читомо та LitCentr. Наразі на ній налічується 388 магазинів, але цілком можливо, що згодом їх побільшає. Пункти з українськими книжками налічуються у 22 країнах світу, серед яких Польща, Німеччина, Литва, Італія та інші країни.

Побачити більше: Безкоштовні мобільні додатки для вивчення польської мови

Для того, щоб скористатися мапою, потрібно перейти за цим посиланням: https://chytomo.com/special_project/ukrainian-bookshelves-worldwide/. А якщо ви хочете додати додатковий пункт на цю мапу, то потрібно написати за адресою partners.chytomo@gmail.com. В темі листа потрібно вказати „Додайте нашу книжкову полицю на мапу”. Крім того, можна ще скористатися спеціальним порадником для того, щоб створити книжкову полицю.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *