Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Грошова допомога від PCPM для українців у Польщі

1
1 рік ago

Фундація РСРМ, а також NRC, GFFO й HelpAge надають фінансову допомогу українським біженцям. Хто може зареєструватися? Які умови отримання фінансової допомоги? Яка сума буде виплачуватися? Дізнайтеся про це у нашому матеріалі.

Хто з українців може отримати фінансову допомогу від PCPM?

Фінансову допомогу від РСРМ можуть отримати сім’ї українських біженців, а також окремі особи. Для того, щоб отримати фінансову допомогу, потрібно відповідати певним критеріям. А саме:

  1. Ваша родина ще не отримувала фінансової допомоги жодної фінансової допомоги від інших гуманітарних організацій.
  2. Ви приїхали у Польщу починаючи з 15 лютого 2023 року й маєте номер Pesel, який ви отримали після цієї дати.
  3. Ви або хоча б хтось з вашої родини відноситься до вразливих категорій населення (старші особи (60+), люди з інвалідністю, самотні батьки/опікуни родини, вагітні або годуючі матері, особи, що потребують негайного медичного втручання або постійного лікування).

Також, є можливість отримати допомогу й тим, хто приїхав раніше цієї дати (після 24 лютого 2022 року). Для цього потрібно потрапляти хоча б під один з таких критеріїв:

  1. Ви не отримуєте фінансову допомогу від інших благодійних організацій і не отримували 6-місячну фінансову допомогу від РСРМ.
  2. Ви не отримуєте щомісячної соціальної допомоги від Польщі (за виключенням програми 500+ або іншої допомоги розміром до 200 злотих).
  3. Ви відноситеся до вразливої категорії населення: особи 60+, в родині яких немає осіб віком від 18 до 59 років, люди з інвалідністю з максимум однією особою в родині, яка має вік від 18 до 59 й люди, які мають хронічні захворювання й потребують постійного лікування, й мають у родині максимум одну особу віком від 18 до 59 років.

Отримати допомогу можна незалежно від місця проживання.

На яку саме фінансову допомогу від РСРМ можна розраховувати

В залежності від того, коли ви приїхали до Польщі, буде надаватися різна сума фінансової допомоги:

  • Якщо ви приїхали після 15 лютого 2023 року – 710 злотих на одну особу й 610 злотих на інших членів родини. Максимальна кількість осіб в родині, на яку буде надаватися допомога – 4. Гроші будуть нараховуватися упродовж 3 місяців.
  • Якщо ви приїхали до 15 лютого 2023 року – 1000 злотих на окрему особу з сім’ї. Допомога буде виплачуватися упродовж 6 місяців.

Увага! Через велику кількість бажаючих подання заявки не гарантує, що ви отримаєте фінансову допомогу.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як українцям зареєструватися на отримання фінансової допомоги від PCPM

Для того, щоб зареєструватися на отримання грошової допомоги, потрібно заповнити спеціальну анкету. Вона доступна за цим посиланням: https://forms.gle/iqjZD67PFcNmkxG39.

Під час її заповнення ви повинні будете відповісти на ряд запитань, щоб волонтери оцінили, чи потрапляєте від під критерії людей, яким потрібна грошова допомога. Уважно заповнюйте всі пункти анкети, щоб у вас була можливість отримати гроші. Також організатори наполегливо просять не подавати анкету більше одного разу, оскільки це може призвести до збою системи.

Мета цієї анкети – дозволити Фундації PCPM зрозуміти соціально-економічні ситуації українських родин, щоб надати їм належну допомогу у важкій ситуації.

Крім того, якщо ви зацікавлені в заповнені анкети, але з різних причин не можете зробити це самостійно, потрібно залишити свій номер телефону за цією формою: https://forms.gle/ar2nRZoj128yhy2G9. Після цього з вами повинні зв’язатися і надати подальші інструкції.

Пам’ятайте, що заповнення анкети не гарантує того, що ви отримаєте запрошення на співбесіду. І навіть якщо ви пройшли співбесіду, це не означає, що ви отримаєте грошову допомогу. У разі, якщо вам відмовили, це означає, що ви не потрапляєте під певні критерії. Оскаржити таке рішення не можна.

Побачити більше: Фінансова допомога від TERA для українців у Польщі

Хто такі РСРМ

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) – це фундація міжнародної допомоги. Вона заснована в 2006 році Войцехом Вільком й з тих допомогла тисячам нужденним. Наразі фундація допомагає Іраку, Непалу, Боснії, Перу, Уганді та Україні.

З самого початку російської агресії PCPM фундація активно допомагає українським біженцям, забезпечуючи їх житлом та усім необхідним.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *