Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Варшаві запрацює безкоштовна клініка

1
12 місяців ago

У Варшаві запрацює безкоштовна клініка: у столиці Польщі запрацює перша державна клініка, де лікуватимуть безпліддя. Абсолютно всі послуги будуть безкоштовними. Про це заявив у своєму твіттері мер Варшави Рафал Тшасковський.

 

Що входитиме у програму лікування безпліддя?

Безкоштовне лікування безпліддя буде відбуватися у Варшавському інституті жіночого здоров’я. В рамках лікування жінки зможуть розраховувати на:

  1. Консультація у лікаря.
  2. Повна діагностика.
  3. Проведення усіх необхідних аналізів та процедур.
  4. Призначення лікування.
  5. Підтримка під час вагітності.
  6. За необхідності – психологічний супровід та догляд за новонародженим.

Як зазначає у своєму твіттері Рафал Тшасковський:

Варшав’яни створюють родинну спільноту. Незалежно від віку та статі. А ми їх підтримуємо. Будуємо школи й дитячі садки, надаємо безкоштовні ясла, розширюємо програми для людей похилого віку, інвестуємо в громадський транспорт та культурні пропозиції.

А зараз ми відкриємо перший в Польщі державний госпіталь, в якому забезпечимо жінок процедурою in vitro. У Варшавському інституті жіночого здоров’я варшав’янки отримають безкоштовну допомогу від моменту бажання народити дитину до моменту виходу зі шпиталю з дитиною на руках.

Як наголосив мер, завдяки муніципальний програмі лікування безпліддя вже народилося близько 2000 дітей. Тож місцева влада виділить 40 мільйонів злотих на те, щоб допомогти жінкам відчути радість материнства.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Статистика безпліддя в Польщі й у світі

Станом на кінець 2022 року близько 1,5 мільйони сімейних пар у Польщі стикнулися з проблемою безпліддя. Це становить близько 15-20% від усіх пар, що знаходяться у репродуктивному віці. Як зазначають лікарі:

Зниження народжуваності прискорюють певні фактори способу життя, такі як тривалий стрес, куріння, вплив хімічних речовин цивілізації, забруднення навколишнього середовища, харчових консервантів, побутової хімії або ліків.

Далеко не всі родини, що стикнулися з цією проблемою, звертаються за допомогою до лікаря. У Польщі це приблизно 20% пар. Якщо говорити про статистику у всьому світі, то наразі з безпліддям страждають від 10 до 18% сімейних пар.

Читайте також: Як записати дитину до дитячого садочка в Польщі?

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *