Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Познані видаватимуть продукти українцям

1
12 місяців ago

З 29 травня по 3 червня у Познані будуть видавати продуктові набори українським біженцям. Хто може отримати допомогу? Які продукти входять у набір? Як зареєструватися? Розповідаємо всі деталі.

Хто може отримати продуктовий набір у Познані

Отримати продуктовий набір у Познані можуть усі українські біженці, які мають Pesel-UKR. Але потрібна попередня реєстрація. Вона відбувається за номером 61 646 33 44.

В залежності від віку реєстрація відбувається таким чином:

  1. Якщо реєструється доросла людина, що має родину: за вказаним номером потрібно зареєструвати до трьох дорослих членів найближчої родини. Тобто це може бути мама, бабуся, повнолітня дитина тощо. Кожна з зареєстрованих осіб отримає sms, де буде вказана дата та час візиту.
  2. Якщо ви маєте неповнолітню дитину, то її реєструвати не потрібно. Зареєструватися має один з батьків або опікун. Дитина отримає продуктовий набір на підставі реєстрації дорослого члену родини.

У продуктовий набір входить:

  • 1 кг цукру.
  • 1 л молока.
  • 1 л олії.
  • 1 кг макаронів.
  • 0,3 кг джему або варення.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Зареєструватися можна усім, незалежно від віку. Якщо на отримання допомоги зареєструється мама, яка має двох неповнолітніх дітей, то розмір домоги буде збільшено у три рази.

Важливо! Допомогу можна отримати тільки один раз. Усіх охочих також просять взяти з собою пакети або сумки, у яких вони зможуть забрати продукти. При отриманні допомоги потрібно буде пред’явити паспорт та Pesel-UKR.

Видавати допомогу будуть у Познані за адресою Borówki 4 у пунктрі допомоги Pogotowie Społeczne.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *