Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чому заборонено купатися в Польщі

0
1 рік ago

Знову починається спека й багато людей намагаються охолодитися у водоймах. Зокрема у Віслі, яка протікає через всю Польщу. Втім, купатися у цій ріці може бути небезпечним для життя. Розповідаємо у чому причина в нашому матеріалі

Чим небезпечна Вісла

Вісла протікає через всю Польщу й охоплює декілька великих польських міст, серед яких Варшава, Краків, Гданськ і Торунь. Втім, майже на всьому своєму шляху ця ріка є дуже небезпечною. А у Варшаві входити у неї категорично заборонено. До того ж, Вісла є дуже холодною рікою. Навіть у липні її середня температура становить не більше, ніж 18 градусів за Цельсієм.

Вісла має сильну течію та мінливе дно. Крім того, трапляється безліч підводних перешкод. А це неможливо побачити з берега. Тож купатися у цій річці небезпечно для життя. Але не дивлячись на це, щорічно фіксуються смертельні випадки. Зокрема, у 2022 році їх було понад 100. І це тільки з квітня по липень.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Якщо ви проігноруєте заборону, то у найкращому випадку вам грозить штраф у розмірі 250 злотих. У найгіршому випадку ігнорування заборони може закінчитися смертю. Тому варто не ризикувати й також не підпускати до ріки своїх дітей.

Невідомо чи діє така заборона у інших польських містах. Втім, варто обирати інші пляжі, де купатися безпечно. Це можуть бути, наприклад, озера.

Заборона на купання у річці, однак, не означає, що на її берегах або на воді не можна відпочити. Можна плавати на човні, катамарані, пароплаві або навіть на гондолі. Як правило, така можливість є кожного літа. Крім того, у Віслі можна ловити рибу. Адже в ній водяться короп, сом, вугор і форель.

Читайте також: Як записати дитину до польської школи

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *