Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Допомога матерям від Polska Akcja Humanitarna

2
12 місяців ago

Допомога матерям від Polska Akcja Humanitarna. Наразі, в часи війни й гуманітарної кризи, дуже багато матерів ризикують своїм здоров’ям через недоїдання. На це впливає багато чинників від стресу до неможливості забезпечити себе продуктами харчування. Розповідаємо про те, як PAH підтримує таких людей.

Як PAH підтримує матерів з усього світу

Через гуманітарну кризу та війну у всьому світі спостерігається погіршення ситуації з продовольчою безпекою. Зокрема, чверть мільярду осіб на всьому світі страждає через голод або недоїдання. Й дуже часто серед таких людей опиняються матері.

У День матері, який в цьому році святкували 26 травня, Polska Akcja Humanitarna вкотре нагала, що материнське недоїдання є зростаючим явищем, особливо в країнах, що загрузли в гуманітарних кризах. І це є дуже серйозною проблемою.

Не важко визначити, чому саме матері не доїдають або відмовляються від їжі, – каже Олена Краєвська, прес-секретар PAH. – Перш за все, вони хочуть захистити своїх дітей, своїх близьких, і для цього їм доводиться жертвувати своїм здоров’ям. Ми бачимо це скрізь, де працюємо, від України до Південного Судану, від Сомалі до Ємену.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Особливо це може бути небезпечним для жінок, які вагітні. Тож PAH оказує підтримку таким жінкам. Зокрема, це стосується жінок з України, які дуже страждають через війну.

До кінця цього року ми хочемо забезпечити продуктами харчування понад 600 000 людей на сході та півдні України, – каже Мутана Алхаю, керівник операцій PAH в регіоні. – Багато сімей, яким ми допомагаємо, раптово втратили єдиного годувальника або засоби до існування. Це складна ситуація для матерів.

Polska Akcja Humanitarna надає продукти харчування та засоби гігієни тим, хто опинився у скрутному становищі. Також фонд фінансує роботу медичних закладів та допомагає жінкам і дітям знайти безпечні місця перебування.

Якщо ви хочете допомогти організації, ви можете зробити пожертву у фонд. Про те, як це зробити, можна дізнатися на сайті PAH: https://www.pah.org.pl//

Варто зауважити, що організація PAH активно підтримує українських біженців з самого початку повномасштабного вторгнення.

Читайте також: Допомога Карітас українцям в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *