Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецькі кінотеатри під відкритим небом

0
9 місяців ago

Сьогодні розповімо, як можна цікаво та з користю провести теплі літні вечори в кінотеатрах просто неба. Які варіанти такого виду розваг пропонують німецькі міста? Куди краще сходити та що брати окрім гарного настрою?

Кінотеатри просто неба: сучасний тренд у Німеччині

Із першими днями літа сезон Freiluftkino (літніх кінотеатрів) у Німеччині офіційно вважається відкритим. У великих містах парки та промислові райони перетворюються в кінотеатри, тож усі охочі можуть долучитися до такого дійства. Також можете переглянути наш матеріал про те, які фестивалі та масові заходи будуть проходити в провідних місцях Німеччини у найближчий час та, як їх можна відвідати.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Декілька локацій літніх кінотеатрів у великих містах Німеччини

Кінотеатри просто неба у Берліні

Кінотеатри просто неба столиці запрошують поціновувачів, як класичних фільмів, так і нових стрічок протягом усього літнього сезону. У 30-ти локаціях Берліну можна знайти, як безплатні, так і за досить демократичними цінами квитки.

Freiluftkinos Friedrichshain, Kreuzberg і Rehberge – відоме берлінське тріо Freiluftkinos. Ці кінолокації працюють усе літо та пропонують відвідувачам ковдри, шезлонги та місце для пікніка. У середньому можуть вмішати одночасно 1500 гостей на локації. Ціна квитка – 9 євро.

Також є безплатний варіант Freiluftkino im Körnerpark, який функціонує один раз у тиждень та треба слідкувати за афішами для складання цікавого відпочинку.

Кінотеатри просто неба у Кельні

SION Sommerkino – найпопулярніший кінотеатр просто неба у Кельні, які відкриває свої двері з травня по вересень, репертуар – нові та сучасні стрічки. Поруч функціонує цікавий ресторан із вегетаріанськими стравами.

Кінотеатри просто неба у Дортмунді

PSD Bank Kino – найвідоміша кінолокація просто неба у Дортмунді. Кіносезон триває з 29 червня до 13 серпня, у репертуарі нові та сучасні стрічки. Для закоханих є спеціальні романтичні сеанси, показ яких починається із заходом сонця. Вартість квитка – 13 євро.

Кінотеатри просто неба у Дюссельдорфі

Дюссельдорфська кінолокація –  Alltours Kino може вмістити до 2000 глядачів. Перевагою цієї кінозони є перетворення пляжу в літній кінотеатр з величезними насипами піску, що відразу вражає відвідувачів.

Кінотеатри просто неба у Гамбурзі

Гамбурзька кінолокація – Binnenalster Film Festival відчиняє свої двері перед відвідувачами у 2023 році восени з 28 вересня до 7 жовтня. У цей період буде актуальним узяти ковдру, плед, теплий напій, куртку, та прихопити гарну компанію.

Кінотеатри просто неба у Мюнхені

Найвідоміший та найстаріший кінотеатр просто неба  у Мюнхені – це Kino, Mond & Sterne, який розміщує своїх відвідувачів на мальовничому узбережжі озера Вестзее в центрі міського Вестпарку. Вартість квитка – 9,50 євро. Поруч у ресторані Familie Nguyen охочі можуть замовити страви Південно-Східної Азії, з різноманіттям тайської кухні, а також пад-тай і вонтонами.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Members
  • Активність
  • New
  • Online
  • Групи
  • Активність
  • Найновіші