Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Як українцям зробити паспорт в Іспанії

0
1 рік ago

В кінці квітня 2023 року у місті Валенсія, а через місяць у місті Мадрид розпочався прийом громадян України для оформлення паспортних документів. Завдяки використанню мобільних програмно-технічних комплексів — спеціально обладнаних мікроавтобусів білого кольору з символікою ДП «Документ». Українці з різних частин Іспанії можуть подавати заявки на отримання дійсних паспортних документів в найкоротші терміни.

Відкриття паспортного сервісу ДП «Документ» в Іспанії

У містах Валенсія та Мадрид відкрито «Паспортний сервіс», що сприятиме отриманню дійсних паспортних документів для понад 170 000 українців, що проживають в Іспанії. Цей проект став можливим завдяки ефективній співпраці між Державною міграційною службою, МВС, МЗС та закордонними партнерами.

Головною метою «Паспортного сервісу» є забезпечення українців дійсними документами, які відкривають доступ до фінансової та гуманітарної допомоги, навчання в освітніх закладах та безперешкодний перетин кордонів інших країн.

Про роботу ДП «Документ» в Німеччині в нашому матеріалі.

ДП Документ у Мадриді

У місті Мадрид працюють 5 мобільних програмно-технічних комплексів, які представлені у вигляді спеціально обладнаних міні-бусів білого кольору з символікою ДП «Документ». Ці стаціонарні пункти надають послуги з оформлення паспортних документів.

Мобільні станції «Паспортного сервісу» розташовані за адресою: C. Adolfo Bioy Casares, 2, 28051 Madrid, España (Комерційний центр LA GAVIA, парковка). Центр працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 години.

На даний момент обслуговування відвідувачів в Мадриді здійснюється за системою «живої черги». Після успішного завершення тестування системи буде введено електронну чергу, про що буде повідомлено на офіційному веб-сайті ДП «Документ» — pasport.org.ua.

Український паспортний сервіс ДП Документ у Валенсії

В результаті роботи «Паспортного сервісу» українці отримають дійсні документи, які дозволять їм користуватися фінансовою та гуманітарною допомогою, вступати до навчальних закладів та без перешкод перетинати кордони інших країн.

Програмні мобільно-технічні комплекси розташовані за адресою: Xàtiva, 46007 Valencia, Іспанія (Парковка напроти головного входу у вокзал Estació del Nord). Центр працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 години.

Наразі, під час технічного старту, обслуговування відвідувачів у Валенсії здійснюється за принципом «живої черги». Запис до електронної черги буде впроваджено після успішного тестування системи. Додаткова інформація про це буде розміщена на офіційному веб-сайті ДП «Документ» — https://pasport.org.ua/.

Які послуги з виготовлення документів можна отримати в ДП «Документ» в Іспанії?

В містах Іспанії Мадриді та Валенсії громадяни України можуть скористатися різноманітними послугами, які включають:

  • Отримання української ID-картки.
  • Закордонного паспорта громадянина України, також якщо попередній було вкрадено або втрачено.
  • Можливість обміняти ID-картку.
  • Можливість обміняти закордонний паспорт, якщо закінчилася його дія, змінилась особова інформація або має такий стан, що не може бути використаний.
  • Обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку, якщо є таке бажання або старий паспорт не придатний. Також, є можливість оформлювати одночасно декілька документів: закордонний паспорт та ID-картку.
  • Додатково пропонується послуга страхування.

Слід зазначити, що послуга з обміну посвідчення водія буде введена пізніше, про що буде повідомлено окремо.

Варто враховувати, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 року № 152, ДП «Документ» не має повноважень оформляти документи для громадян, які отримали дозвіл або штамп на постійне проживання в інших країнах.

Як записатися до ДП «Документ» в Іспанії?

Наразі записатися онлайн можна тільки до паспортного сервісу України в Іспанії у м. Валенсія за посиланням: https://valencia.pasport.org.ua/solutions/e-queue.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Де отримати додаткову інформацію про документи в Іспанії?

Для отримання актуальної інформації щодо роботи центру в місті Валенсія та отримання консультацій з будь-яких питань, можна звернувшись у приватні повідомлення на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/valencia.pasport.ortg.ua/.

Якщо ви знаходитесь у Мадриді, то додаткову відповіді на питання можна у приватних повідомленнях соціальних медіа ДП Документ:

www.facebook.com/madrid.passport.service/

https://instagram.com/madrid.passport.service.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *