Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Закритий кордон для вантажівок з РФ та Білорусі

0
12 місяців ago

Закритий кордон для вантажівок з РФ та Білорусі: від 1 червня вантажівки з території рф та білорусі не більше не можуть в’їжджати на територію Польщі через польсько-білоруський кордон. Адже ця країна ввела заборону на в’їзд. Розповідаємо більше.

Чому Польща заборонила в’їзд вантажівкам з рф та білорусі

Як пояснюють у МВС Польщі, такі дії необхідні з міркувань безпеки. Відповідна постанова була опублікована 29 травня. Наразі невідомо скільки часу діятиме заборона. Як заявляють у МВС Польщі:

Вантажний рух через кордон з республікою білорусь вантажних автомобілів, мототягачів, причепів, у тому числі напівпричепів, та автопоїздів, зареєстрованих на території республіки білорусь або російської федерації, припиняється до особливого розпорядження.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Варто зазначити, що закриття кордонів не суттєво вплине на діяльність білоруських далекобійників. Адже раніше Європейський Союз заборонив вантажні перевезення для росіян та білорусів. Це стосується, в тому числі, й транзитних перевезень. Виключення робилося для:

  1. Фармацевтичних компаній.
  2. Медичних вантажів.
  3. Сільськогосподарські підприємства.

Вони могли в’їжджати на територію ЄС але за наявністю спеціального пропуску.

У білорусі заборону коментують так:

Нововведення Польщі забороняє суб’єктам господарювання Євросоюзу здійснювати перечеплення білоруських і російських причепів. Перевантаження товарів поки що залишиться актуальним, але це більш затратно за часовими і фінансовими критеріями і ще більше погіршить становище справ європейського бізнесу. Білоруська митниця продовжить вживати всіх заходів для розвитку ЗЕД, максимально можливого оформлення транспорту, ефективного проведення митного контролю.

Варто також зазначити, що у другій половині травня польським перевізникам також заборонили транзит через територію рф. Справа в тому, що деякі вантажі прямували з Польщі до Казахстану, Узбекистану чи Монголії. А тому польські далекобійники були вимушені користуватися російськими дорогами, щоб здійснити перевезення.

Цікава інформація: Дрони атакують аеропорти в Польщі

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *