Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовні послуги ветеринара в Німеччині

1
1 рік ago

При переїзді до Німеччини з домашнім улюбленцем доведеться зіштовхнутися з правилами безпечного ввозу та перебування тварин в ЄС. Не всі послуги обійдуться дешево та доступно, однак є альтернативні варіанти. Наприклад, безкоштовні ветеринарні консультацій чи прийоми у різних містах спеціально для українців.

Сайт для пошуку безплатної ветеринарної допомоги для українців від Tierärzte for Ukrainians

Німецькі волонтери створили спеціальний сайт з переліком ветеринарів та  списком безкоштовних послуг для українців, які приїхали до Німеччини зі своїми домашніми улюбленцями, та потребують ветеринарної допомоги. Там можна знайти клініку за зручною адресою. На деяких позиціях окремо зазначено, які саме послуги та в яких місцях є безкоштовними. Там можна здійснити перший огляд, отримати консультацію, вакцинувати тваринку чи чіпувати. Для отримання послуг потрібно зателефонувати і записатися на прийом. Про правила перевезення тварин до Німеччини можна дізнатися за посиланням.

Безплатна й недорога ветеринарна допомога в Берліні

Благодійна організація «Berliner Tiertafel» надає допомогу для українців з тваринами, які приїхали до Німеччини. Волонтери видають безкоштовний корм для котів, собак, гризунів, а також вони забезпечують мисочками для їжі, аксесуарами, поводками та лежанками для сну. Також ветеринари можуть на місці оглянути тваринку, однак не безкоштовно, а зі знижкою в 50% для українців.

Якщо ви зареєстровані в Берліні, можна обстежувати та лікувати тварин за кошти благодійної організації. Сюди входять такі послуги: стерилізація, профілактичні щеплення та забезпечення медикаментами при хронічних захворюваннях. Для відшкодування коштів потрібно подати заявку на електрону пошту berlin@tiertafel.org. Під час візиту при собі потрібно мати посвідку особи, паспорт тварини, а також довідку із відомства соціального забезпечення або центру зайнятості. Для опрацювання даних потрібно 3 місяці.

Безплатна ветеринарна допомога на базі клініки «Tierarztpraxis»  в Мюнхені

Приватний лікар Андрій Синіло відкрив у Мюнхені для українців безкоштовну реєстрацію тварин, а також пропонує щепити домашніх улюбленців від сказу. За потреби ветеринар може чіпувати або видати паспорт. Для отримання послуг потрібно записатися на прийом на сайті або написати на електронну пошту tierarzt.feldkirchen@gmail.com.

Безплатна ветеринарна допомога та притулок для тварин у Хайдельберзі

У Центрі прибуття Patrick-Henry-Village, що в Хайдельберзі, можна тимчасово влаштувати свого домашнього улюбленця до притулку. Це передбачено на випадок, якщо в Центрі прийому біженців не можна мешкати з тваринами. Для реєстрації потрібно заповнити бланк і повідомити основну інформацію про пса чи кота. Після влаштування до притулку можна відвідувати тваринку навіть щодня. Там її оглянуть, зроблять щеплення (якщо є така потреба), а також видають паспорт ЄС, якщо міжнародного паспорта ще немає.

Безкоштовна ветеринарна онлайн-допомога для українців у Німеччині

Отримувати допомогу можна у вигляді онлайн-консультацій на різних платформах. Наприклад, у соцмережі Телеграм є канал безкоштовної допомоги від ветеринарів «VetInfo». Тут можна отримати такі послуги:

 • безкоштовні консультації за наявності проблем зі здоров’ям у домашніх вихованців;
 • дії з твариною в екстремальних ситуаціях під час війни;
 • використання та дозування ветеринарних препаратів;
 • інформація про послуги ветеринарів в Берліні.

Раніше ми писали про правила утримання собак і котів у Німеччині: податки, щеплення та правила вигулу.

Сервіс безкоштовних ветеринарних онлайн консультацій в Німеччині Glad Pet

Ця платформа працює для українців, які через війну не можуть відвідати ветклініку або вимушено емігрували. Спеціалісти загальної практики обстежують та консультують різні проблематичні випадки. За попереднім записом можна отримати допомогу від спеціаліста вузького профілю:

 • дерматолога;
 • ендокринолога;
 • гастроентеролога;
 • онколога;
 • спеціаліста з екзотичних тварин та птахів.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Як отримати консультацію від ветеринара:

 1. Подати заявку адміністратору в зручний для вас спосіб: 0800351428 або написати на телеграм-сторінку. Також можна записатися через календар на сайті, де виділено вільні дати.
 2. Адміністратор контакт-центру має опрацювати заявку і відповісти вам з 10.00-19.00. Спеціалісти працюють щоденно.
 3. Після цього адміністратор визначить тип потрібної допомоги: консультація лікаря загальної практики чи вузької спеціалізації.
 4. Ви обираєте формат зустрічі та час.
 5. На пошту або у месенджер вам прийде інструкція щодо консультації та анкета, яку потрібно заповнити для лікаря. Як правило, це фото та відео гарної якості, результати попередніх досліджень та вага тварини.
 6. Після консультації прийде нове повідомлення з рекомендаціями від лікаря. Це може бути обстеження, вживання медпрепаратів або лікування в лікарні.

Вам можуть відмовити в консультації у таких випадках:

 • при порушенні правил запису та заповнення анкети;
 • тварина потребує термінового візиту до ветеринара;
 • проблему не можна вирішити онлайн чи в домашніх умовах.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

1 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *