Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Міграційна служба спростила процедуру оформлення паспортів для українців

0
1 рік ago

Згідно з повідомленням Міграційна служба спростила процедуру оформлення паспортів для українців. У чому полягають нововведення та хто зможе скористатися перевагами змін, які набули чинності?

Міграційна служба спростила процедуру оформлення паспортів для українців: у чому полягають запроваджені ДМС нововведення?

Державна міграційна служба України повідомила про спрощення з 5 червня 2023 року процедури отримання паспортних документів для громадян України. Схвалена урядом на черговому засіданні, ця постанова покликана забезпечити більшу доступність та ефективність процедурного процесу оформлення документів для українців. Розробка цих змін проводилася командою Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з тимчасово окупованих територій Тож, починаючи з 5 червня, всі територіальні органи Державної міграційної служби України, а також дипломатичні установи за кордоном, отримали прямий доступ до Державного реєстру актів цивільного стану громадян України. Це дозволить їм самостійно формувати витяги з цього реєстру, стосовно реєстрації народження громадян України та місця їхнього походження.

Пропонуємо вам долучитися до наших Telegram-каналів за посиланням

Українці в Польщі новини –  https://t.me/U_IN_PL

Українці в Німеччині новини – https://t.me/U_IN_DE

Яких позитивних результатів варто чекати від нововведень ДМС?

Запроваджені нововведення Державної міграційної служби мають деякі вагомі переваги для українців. Особливо позитивно вони впливатимуть на такі категорії громадян як:

  • тих, хто виїхав через російську агресію за кордон та перебуває в інших країнах;
  • тих, хто залишив тимчасово окуповані міста та став внутрішнім переселенцем;
  • тих, хто заїхав до України з тимчасово окупованих територій через сусідні країни.

Подібні зміни спрямовані на оптимізацію робочого процесу та скорочення часу обслуговування українців, які звертаються щодо отримання або відновлення своїх паспортних документів. Практично це означає, що громадяни України, які перебувають за кордоном, зможуть швидше оформити або відновити свої паспорти.

Читайте також: Як зробити паспорт України в Польщі у 2023 році

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *