Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна приєднується до Центру кіберзахисту НАТО

3
1 рік ago

Україна приєднується до Центру кіберзахисту НАТО. рф залишається однією з основних джерел загроз національній та міжнародній кібербезпеці. 

Прогнозується зростання інтенсивності боротьби та розвідувально-підривної діяльності у кіберпросторі. Розширюється коло держав, що намагаються сформувати власну кіберрозвідку. Оволодіти сучасними технологіями у кіберпросторі, посилити державний контроль за національними сегментами в мережі Інтернет. 

Україна приєднується до Центру кіберзахисту НАТО в Естонії 

Український прапор було піднято 16 травня в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE) у Таллінні, Естонія. 

Україна та ще три країни, що не входять до НАТО – Ісландія, Ірландія та Японія – приєдналися до центру як учасники. 

Читайте також: Уряд Ірландії інвестує у громади які прийняли біженців

Церемонія збіглася з 15-річчям CCDCOE. 

Об’єднаний центрі передових технологій з кібероборони НАТО, до складу якого входять 30 держав-членів НАТО та вісім позаблокових держав, має на меті «поділитися з  країнами-учасницями та країнами НАТО унікальним досвідом у галузі досліджень, навчання та технологій кіберзахисту» 

Посол України в Естонії Мар’яна Беца назвала приєднання нашої країни до CCDCOE «історичним» та наблизило Україну «на крок ближче до НАТО». 

 Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас заявила, що «рада вітати Україну, Ісландію, Японію та Ірландію» в CCDCOE та зазначила, що «досвід України у протидії російським кібератакам» буде мати особливу цінність.  

Читайте завжди актуальні новини та дізнавайтеся корисну інформацію на нашому сайті: U-in-EU УКРАЇНЦІ У ЄВРОПІ

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

3 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *